Connect with us

Sport

Deweloperzy Cyberpunk 2077 zaangażowani w proces drugiej kategorii

Published

on

CD Projekt jest teraz zaangażowany w pozew zbiorowy i znajduje się na liście spraw firmy katastrofalny początek przez Cyberpunk 2077.

Firma ogłosiła wiadomość o uwaga regulacyjna Powiadom inwestorów (dzięki, GameIndustry.biz). Zgodnie z zapowiedzią pozew został wniesiony do Sądu Okręgowego Stanów Zjednoczonych dla Centralnego Okręgu Kalifornii przez kancelarię reprezentującą „grupę posiadaczy papierów wartościowych będących w obrocie w USA”. Treść roszczenia jest podobna do reklamacji CD Projekt garnitur pierwszej klasy po starcie i nadal musi przeznaczyć pewną kwotę za szkody.

Zapewnij swojemu domowi bardzo potrzebne ulepszenie dzięki tym niezbędnym elementom:

Wydanie Cyberpunk 2077 było jedną z najbardziej kontrowersyjnych premier w historii gier. Mecz został opóźniony 3 razyWedług twórców Cyberpunk 2077 groźby śmierci były zapraszane przez wściekłych graczy. Projekt CD zadeklarowany przed ostatnim naciśnięciem 6-dniowy tydzień roboczy z obowiązkowymi nadgodzinami, znanymi w branży jako „crunch”. Dzieje się tak pomimo zapewnień kierownictwa, że ​​nigdy nie będą wywierać presji na swoich pracowników.

W następnych dniach były bardziej niepokojące zarzuty ze strony byłych pracowników CD-Projekt, że kryzys trwa dużo dłużej. Źródła podały, że niektóre zespoły były zmuszane do pracy 16-godzinnych dni roboczych przez ponad rok.

Kiedy Cyberpunk 2077 w końcu został wydany, gracze byli oburzeni, że zawierał on przełomowe błędy. Zrobiło się tak źle, że zarząd CD Projekt musiał odbyć telefon pod numer 911, podczas którego akcjonariusze chcieli wiedzieć, co poszło nie tak z najbardziej oczekiwaną grą w 2020 roku.

Wersje Cyberpunk 2077 na PlayStation 4 i Xbox One były tak złe, że Sony usunął wersję gry na PS4 ze sklepu. To był bezprecedensowy ruch – Cyberpunk 2077 to pierwsza duża gra, która została usunięta ze sklepu Sony.

Nawet polski rząd podejmuje działania przeciwko CD Projekt. Urząd Ochrony Konkurencji i KonsumentówW tej chwili sprawa dotyczy Polskiej Agencji Ochrony Konsumentów. Jeśli CD Projekt zostanie uznany winnym, może to doprowadzić do jednego słona kara.

READ  Żużel. Rafał Dobrucki ogłosił nominacje dla polskiej drużyny żużlowej. Są dobre zyski

Ostatni raport z Bloomberg CD Projekt wylądował w jeszcze bardziej ciepłej wodzie. Ponad 20 poprzednich i obecnych źródeł CD Projekt przedstawił obraz rażącego niegospodarności, nierealistycznych oczekiwań i ignorowania obaw pracowników przez kierownictwo.

W odpowiedzi na trwające kontrowersje, współzałożyciel CD Projekt Marcin Iwiński zaproponował jedną Przepraszam i a Mapa drogowa dla przyszłych treści.

Czas pokaże, czy firma dotrzyma swoich obietnic, ale po tym, jak spłonęło tyle dobrej woli, wielu graczy jest sceptycznie nastawionych do tego, że w tej premierze można cokolwiek uratować.

Oto najlepsze prezenty techniczne poniżej 100 USD:

Jeśli podobała Ci się ta historia, sprawdź, kiedy CD Projekt musiał dokonać aktualizacji Cyberpunk 2077 po tym, jak recenzent dostał ataku epilepsji podczas grania.

Więcej artykułów związanych z In The Know

PlayStation 5 kontra Xbox Series X: co powinieneś dostać?

Ten elegancki kubek utrzyma Twoją kawę lub herbatę w idealnej, gorącej temperaturze

Klienci twierdzą, że ten odkurzacz automatyczny 2 w 1 jest o wiele mil przed Roombą – i jest w sprzedaży za 100 USD zniżki

NutriBullet właśnie wypuścił swój pierwszy bezprzewodowy przenośny blender – i zrobił to za jedyne 30 USD

Poczta Deweloperzy Cyberpunk 2077 zaangażowani w proces drugiej kategorii pojawił się po raz pierwszy W wiedzy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *