Connect with us

technologia

Destiny 2 ostatnio sprawia wrażenie trzymanego razem za pomocą taśmy klejącej

Published

on

zdjęcie: Bungie/Kotaku/Kat Ka (Shutterstock)

Darmowa strzelanka online MMO typu looter przeznaczenie 2wydany w 2017 roku, jest jedną z moich ulubionych gier wideo. Gram w to cały czas. Mam wiele postaci. Posiadam wszystkie ostatnie sezony. To jest zajebiste. Ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie martwię się o przyszłość gry z każdym sezonem, wydaje się być coraz bardziej podatny na złamania. Rzeczywiście, kiedy piszę ten akapit około 16:00 24 stycznia, gra pozostaje offline, podczas gdy Bungie nadal bada najnowszy problem. Do tej pory wielu graczy ma nadzieję na zupełnie nowy silnik i grę, prawdopodobnie w postaci przeznaczenie 3 Ale sprawy nigdy nie są takie proste.

dzisiaj wcześniej, przeznaczenie 2 została wyłączona na wszystkich platformach kiedy Bungie badała, w jaki sposób gracze tracili postępy w Triumfach i Pieczęciach, które działają jak osiągnięcia i wyzwania w grze. To nie koniec świata, jasne, ale tylko kilka w zeszłym tygodniu Gracze zgłaszali utratę swoich postaci wraz ze wszystkimi ich postępami i przedmiotami. A wcześniej, To była nowa misja, która nie została odpowiednio zaktualizowana dla graczy. A wcześniej było inaczej. W 2023 roku, po latach aktualizacji, rozszerzeń i nie tylko, tak to wygląda przeznaczenie 2 zaczyna się uginać pod własnym ciężarem.

Spojrzeć Oficjalne konto wsparcia Bungie na Twitterze– który jest często regularnie aktualizowany, aby informować graczy o nadchodzących łatkach, problemach z serwerem i innych ważnych informacjach przeznaczenie 2– Można znaleźć wiele tweetów, które sprowadzają się do Bungie mówiących: „Cóż, to nie działa. Próbujemy to naprawić. Więcej informacji później.” Niedziałające codziennie gry online nie są niczym nowym i nie stanowią wyłącznego problemu przeznaczenie 2. Ale zaczyna stawać się bardziej powszechnym problemem ze starzejącym się Strzelcem. Patrząc na to konto pomocy technicznej, nie ma tygodni między wieloma tweetami o błędach lub przerwanych misjach, tylko kilka dni lub mniej.

Anegdotycznie mój czas grania przeznaczenie 2 był ostatnio bardziej wadliwy niż kiedykolwiek. Ten nowy sezon przyniósł zarówno fajne nowe misje rajdowe, jak i dziwne lagi, których nigdy wcześniej nie widziałem. Nadal napotykam problem polegający na tym, że gra nie liczy każdego meczu PvP, przez co gramy więcej, aby ukończyć wyzwania i cotygodniowe zadania. Po prostu zaakceptowałem fakt, że nagrody w grze związane z zabójstwami, misjami lub innymi działaniami nie zawsze aktualizują się tak, jak powinny. Im więcej o tym myślę, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że ja i inni gracze, których znam, dopiero się do tego przyzwyczajamy przeznaczenie 2 nie być wiarygodnym. I wydaje się, że jest coraz gorzej, a nie lepiej, ponieważ gra się rozwija, dodając kolejne poziomy i systemy.

Look online and you’ll quickly see players suggesting that Bungie needs to move on to a theoretical Destiny 3, a game that likely will happen—and is maybe in development already—but which hasn’t been confirmed. During today’s extended downtime, przeznaczenie 3 cieszył się popularnością na Twitterze gdy gracze kłócili się o przyszłość i stabilność strzelca. Dla niektórych, pomysł na nowy silnik a świeży łup wydawał się obiecujący i dawał nadzieję, że rozwiąże wiele problemów przeznaczenie 2′problemy. Inni zwracali na to uwagę the Tworzenie zupełnie nowej gry nie jest łatwe lub łatwe do uruchomienia, a po wydaniu prawdopodobnie brakowałoby funkcji lub treści. Plus, nie ma gwarancji rozwiązałoby to wszelkie problemy, które się pojawiły.

Osobiście myślę o nowym determinacja prawdopodobnie byłby to dobry krok do podjęcia w końcu. Mogłoby to pozwolić programistom na zrobienie czegoś bardziej elastycznego i być w stanie obsłużyć wydarzenia, nad którymi spędzili lata, opracowując i doskonaląc. Ale nie jestem też na tyle naiwny, by sądzić, że to naprawi wszystko lub będzie łatwe do stworzenia. Mimo to rozumiem frustrację graczy przeznaczenie 2 pozostaje konsekwentnie niespójny.

Jak stary komputer lub mikser, przeznaczenie 2 w większości działa, ale jest pokryty taśmą, wgnieceniem i brudem. I od czasu do czasu trzeba go kopnąć lub majstrować przy sznurku, żeby zaczął. Jasne, wciąż budzi się do życia, ale prawdopodobnie pewnego dnia będziesz musiał go wymienić. I z przeznaczenie 2Mam przeczucie, że Bungie będzie uderzać w taśmę tak długo, jak to będzie konieczne przeznaczenie 2 przetrwać do końca zaplanowanej mapy drogowej, w której prawdopodobnie zobaczymy finałowy sezon w 2024 roku. Poza tym, no nie wiem. Miejmy nadzieję, że do tego czasu gra będzie przynajmniej bardziej stabilna i niezawodna, a nie gorsza.

READ  DLC Pokémon Sword And Shields Crown Tundra jest już dostępne, oto pełne informacje o aktualizacji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *