Connect with us

technologia

Destiny 2 Cheat Developer Counters Bungie twierdzi, że haker

Published

on

Destiny 2 Cheat Developer Counters Bungie twierdzi, że haker

Żołnierz w skafandrze stoi przed dwoma innymi osobami z bronią.

obrazek: Bungie

To był szalony tydzień od haker Uciekaj ze studiami gier wideo prywatne pliki oraz Korzystanie z usług wydawniczych dla własnej korzyści. Ale tym razem jest to duże studio oskarżone o hakowanie. Grupa przeznaczenie 2 Oszuści pozywają Bungie za włamanie się do jednego z ich komputerów. Żądają procesu z ławą przysięgłych, odszkodowań, opłat sądowych i od Bungie zniszczenia akt, które uzyskali z włamań.

AimJunkies to strona internetowa, która sprzedaje oprogramowanie oszukujące do strzelanek FPS, takich jak legendy o wierzchołku, ten pole bitwy Seria, Counter Strike globalna ofensywa, oraz przeznaczenie 2. Jest własnością Phoenix Digital Group, która walczy z trwającymi procesami sądowymi dotyczącymi praw autorskich przez Bungie od zeszłego roku.

Jak pierwotnie odkrył torrent maniakten garnitur licznika twierdzi, że w latach 2019-2021 Bungie uzyskiwał dostęp do plików i pobierał je na komputerze oskarżonego Jamesa Maya, który według Bungie jest zewnętrznym twórcą oszustw, bez „wiedzy i autoryzacji”. Jako dowód oskarżeni powołali się na dokument produkcyjny Bungie, który został odkryty podczas toczącego się postępowania sądowego, z nazwami plików pobranymi z prywatnego dysku twardego May. kotaku skontaktował się z Phoenix Digital Group, aby zapytać o zawartość zhakowanych plików, ale nie otrzymał żadnej odpowiedzi w momencie publikacji.

Grupa Phoenix Digital argumentowała, że ​​Bungie wykorzystała otrzymane informacje, aby „kontynuować monitorowanie” grupy, powołując się w pozwie na ustawę o oszustwach i nadużyciach komputerowych. torrent maniak zgłoszone że Umowa z Użytkownikiem 2019 dla przeznaczenie 2 Bungie nie zezwoliła na dostęp do osobistych plików graczy. kotaku skontaktował się z Bungie w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał odpowiedzi w momencie publikacji.

Phoenix Digital Group twierdzi również, że agent Bungie kupił oprogramowanie oszukujące AimJunkies w 2020 roku. Pozew stwierdza, że ​​Bungie naruszyła Warunki świadczenia usług AimJunkies poprzez dekompilację i inżynierię wsteczną kodu.

To ironia losu, że oszuści wykorzystują własne akta sądowe Bungie do wniesienia roszczenia wzajemnego. Tylko W zeszłym miesiącuPhoenix Digital Group powiedział w komunikacie prasowym: „Nie wierz we wszystko, co czytasz [Bungie’s] Zgłoszenia. W rzeczywistości nie wierz w 90% tego, co twierdzą w swojej dokumentacji”.

READ  Amerykański gigant Microsoft otworzy w Polsce centrum chmurowe o wartości 1 miliarda dolarów - sekcja angielska
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *