De Bruyne zdobywa bramkę, gdy Czerwone Diabły pokonują Polskę

Kevin De Bruyne strzelił gola, gdy Belgia odzyskała formę po pokonaniu Polski 6:1 w weekend.

Czerwone Diabły zostały pokonane 4:1 przez Holandię w swoim pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Narodów, przyciągając krytykę i znaki zapytania do drugiego miejsca w rankingu FIFA w światowej piłce nożnej.

Ale podopieczni Roberto Martineza udzielili doskonałej odpowiedzi, pokonując Polskę na Stade Roi Baudouin w Brukseli.

Belgia straciła w 28. minucie bramkę Roberta Lewandowskiego, zanim przed przerwą wyrównał Axel Witsel.

MIASTO+ | ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DOSTĘP DO WYŁĄCZNYCH TREŚCI

De Bruine następnie strzelił 2-1 po bramce stworzonej przez Edena Hazarda i został wycofany po 75 minutach, wygrywając numer 91 w reprezentacji swojego kraju.

Polacy załamali się w ciągu ostatnich pół godziny, kiedy Leandro Trossard z Brighton strzelił gola w 73. i 80. minucie, a Leander Dendoncker z Wolves zdobył piątą bramkę w 83. minucie.

Loïs Openda zakończyła porażkę w doliczonym czasie gry.

Gdzie indziej Nathan Oh był niewykorzystanym rezerwowym, gdy Holandia pokonała Walię 2:1 w Cardiff, a Wout Wieghorst zwyciężył w doliczonym czasie.

Ołeksandr ZinczenkoUkraina kontynuowała swój imponujący powrót, wygrywając 1:0 z Irlandią. Gol Wiktora Cygankowa w 47. minucie wystarczył do zwycięstwa.

Zinchenko cieszył się rzadkim wieczorem wolnym jako nieużywana łódź podwodna.

READ  Maksim Chmerkovskiy opisuje ostatnie wysiłki na rzecz pomocy Ukrainie z Polski