Connect with us

Sport

DAZN nadal umacnia się jako globalny dom boksu i sztuk walki, wprowadzając na platformę Hexagone MMA

Published

on

DAZN nadal umacnia się jako globalny dom boksu i sztuk walki, wprowadzając na platformę Hexagone MMA

DAZN przyniesie subskrybentom jeszcze więcej MMA.

Grupa DAZN, wiodąca na świecie platforma rozrywki sportowej, ogłosiła dziś, że zapewniła sobie światowe prawa do transmisji HEXAGONE MMA w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Polsce, Australii, Nowej Zelandii i wielu innych krajach na całym świecie.

W ramach strategii dywersyfikacji swojej globalnej platformy jest to kolejna umowa, która umacnia DAZN jako wiodącego nadawcę z najszerszą gamą angażujących sportów, pasjonatów międzynarodowych fanów i oferuje stałą jakość posiadaczom praw poszukującym dostępu do globalnego rynku.

Umowa przewiduje, że abonenci DAZN na tych terytoriach będą mieli dostęp do oglądania wszystkich walk HEXAGONE MMA na żywo i na żądanie na platformie do marca 2023 roku. Pierwsza impreza odbędzie się w Dubaju 28 sierpnia i obejmie walki takie jak Loiseau vs. Mytilinaki o tytuł wagi koguciej i Ftouhi vs. Sousa o tytuł wagi słomkowej.

Po dzisiejszym ogłoszeniu i umowach z Matchroom Boxing, Golden Boy Promotions, GGG Promotions i Naciones MMA, DAZN stał się niekwestionowanym domem boksu i sztuk walki. DAZN oferuje również najwyższej jakości portfolio sportów na żywo i oryginalnych programów, w tym największych światowych lig i rozgrywek, takich jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Mistrzów UEFA Kobiet, Bundesliga, La Liga i Serie A.

Jako wiodący na świecie dostawca cyfrowej rozrywki sportowej, DAZN szybko staje się codzienną destynacją dla fanów sportu – „punktem kompleksowej obsługi” do oglądania i uczestniczenia w sporcie oraz powiązanych produktach i usługach, w tym zakładów sportowych, wiadomości, e-commerce i gier wraz z ofertą sportów na żywo. DAZN tworzy pojedynczą, bezproblemową, wciągającą i interaktywną platformę, która zapewnia wszystko, czego potrzebuje fan sportu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *