Connect with us

Zabawa

Darien Library, Barrett Bookstore witają Johna Grishama, Harlana Cobena

Published

on

Biblioteka Darien i Barrett Bookstore zapraszają autorów Harlana Cobena i Johna Grishama na wieczorną rozmowę o najnowszej książce Cobena „Win” 22 marca o 19:00

„Win” kręci się wokół amerykańskiego błękitnokrwistego Windsora Horne Lockwooda III – „Win” – zdeterminowanego, aby rozwiązać serię zimnych spraw, które od dziesięcioleci wprawiały w zakłopotanie FBI.

Mając ponad 75 milionów drukowanych książek na całym świecie, Coben jest najlepiej sprzedającym się autorem wielu ekscytujących powieści, w tym „Der Junge aus dem Wald”, „Run Away”, „Don’t Let Go”, „Home” i „Fool Me „raz”, a także te „wielokrotnie nagradzane serie Myron Bolitar. Jego ekscytujące powieści są publikowane w 45 językach i były bestsellerami numer 1 w kilkunastu krajach. Jest także twórcą i producentem wykonawczym wielu programów telewizyjnych, w tym kilku uznanych przez krytyków oryginalnych seriali dramatycznych Netflix, w tym „The Stranger” z Richardem Armitage, „Safe” z Michaelem C. Hallem i „The Woods” z Netflix Poland.

Coben rozwija 14 projektów z Netflix w USA i na świecie, w tym oryginalne seriale w Hiszpanii („The Innocent”), Francji („Gone for Good”), Wielkiej Brytanii („Stay Close”) i USA („Six Years”) . ).

John Grisham jest autorem 30 powieści, jednej książki non-fiction, zbioru opowiadań i sześciu powieści dla młodych czytelników. Obecnie na całym świecie ukazuje się 300 milionów egzemplarzy jego książek, które zostały przetłumaczone na 40 języków. Dziewięć jego powieści zostało przekształconych w filmy – „Firma”, „Pelikan”, „Klient”, „Czas zabić”, „Zaklinacz deszczu”, „Komnata”, „Malarz”, „Dom “,” The Runaway Jury “i” Skipping Christmas “.

Zarejestruj się na wirtualne wydarzenie na stronie internetowej biblioteki pod adresem darienlibrary.org/event/4897.

READ  Sobhita Dhulipala łapie hollywoodzki projekt, reżyserem jest Dev Patel
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *