Connect with us

Zabawa

Spy: Taika Waititi rozmawia z Kieranem Culkinem, znanym również jako Roman Roy, o rodzicielstwie i finale sukcesji

Published

on

Spy: Taika Waititi rozmawia z Kieranem Culkinem, znanym również jako Roman Roy, o rodzicielstwie i finale sukcesji

Taika Waititi i jego córki Matewa Kiritapu i Te Hinekahu. Zdjęcie / Getty Images

Jak następca osiągając szczyt w tym tygodniu, reżyser Kiwi, Taika Waititi, rozmawiał z gwiazdą show Kieranem Culkinem o rodzicielstwie i zakończeniu serii Family Dynasty.

W klasyce magazyn z wywiadami Na czacie między celebrytami Waititi, prowadzący wywiad, rozmawiał z gwiazdą o dwójce swoich dzieci, córce Kinsey, 3 lata i synu Wolfie, 21 miesięcy. Culkin powiedział, że dwa razy zastanowił się nad wzięciem roli w swoim pierwszym projekcie po sukcesji, filmie Prawdziwy bólz Jessem Eisenbergiem, który wkrótce będzie kręcił zdjęcia w Polsce, ponieważ będzie oddzielony od swoich dzieci.

Waititi, który ma dwoje dzieci z byłą partnerką reżysera Chelsea Winstanley, wyraził współczucie.

„Mam dwie córki, 10 i 7 lat. Ale u nas jest zupełnie inaczej. Będę nieobecny przez miesiąc lub dwa i spróbuję naprawdę to nadrobić, kiedy wrócimy do siebie. Ciężko jest być rodzicem, który zawodzi swoje dzieci.

„Zaczynasz usprawiedliwiać rzeczy w swojej głowie. Mówisz: „Tak, ale oni naprawdę docenią etykę pracy”.

Culkin powiedział, że często myśli, że wolałby być uważnym tatą, który zostaje w domu, niż takim, który ciągle pracuje.

„Myślę, że wszyscy wolelibyśmy to zrobić” — mówi Waititi.

„Myślę, że jeśli jesteś dobrą osobą i dajesz przykład, będzie świetnie. Trochę trudno to zepsuć. Naprawdę musisz starać się być dobrym rodzicem”.

Para rozmawiała o tym, jak łatwiej podróżować z dziećmi, gdy są młodsze.

„Teraz chcą stabilności, jaką mają w szkole ze swoimi przyjaciółmi, zamiast spędzać cztery miesiące w Budapeszcie, gdzie muszą poznawać nowych przyjaciół, których nie rozumieją” — mówi Waititi.

„Moje dzieci były na każdym planie każdego filmu i spotykają różne osobowości w tej małej, kameralnej firmie. To jest naprawdę świetne.

„I wcale nie chodzi o szkołę, która naprawdę mnie martwi. Szkoła w ogóle mnie nie interesuje. Wiele się uczysz, po prostu wchodząc w interakcje z inteligentnymi ludźmi i książkami”.

Aktor Kieran Culkin. Zdjęcie / Getty Images

Na następcaCulkin gra Romana Roya, najmłodszego z czwórki rodzeństwa. Ta niezwykle popularna komedia opowiada o jej walce o sukces po ojcu w jego dominującej na świecie firmie medialnej i rozrywkowej.

Waititi przyznał się do swoich fanów następca i jak „bez przerwy mówił o wszystkich”.

Culkin powiedział, że było to zachęcane, podobnie jak improwizacja, która wprowadziła aktora w rytm, który stał się znakiem rozpoznawczym serialu.

Porównał tę sztuczkę do stylu aktorskiego Jeffa Goldbluma, który pracował z Waititim Thor: Ragnarok. Waititi zachęcał Goldbluma do grania swojej postaci bardziej jak on sam, improwizując linijki tekstu i odrzucając wszelkie pomysły na swoją postać podczas kręcenia.

Waititi powiedział Culkinowi, że jest mu smutno, że to ostatni sezon, ale Amerykanie robią z niego zbyt wiele odcinków. Culkin zgodził się, wiedząc, że to nie był rodzaj show, który mógł trwać.

Para rozmawiała o wszystkim, od Waititi radośnie przekazującego swój e-mail fanom, którzy chcą wysłać mu scenariusze, po reżysera chwalącego niedawny wywiad Culkina Imię to (który wysadził internet), YouTube show, w którym celebryci udzielają wywiadów jedząc coraz ostrzejsze skrzydełka z kurczaka.

Waititi przyznał, że był zbyt zdenerwowany, aby występować w serialu i bał się, że może mu się nie udać, jednocześnie mówiąc, że Culkin był zabójcą gorącego sosu.

Zabawny repertuar pary zakończył się, gdy Culkin powiedział Waititi, że jest oczywiście wielkim fanem jego pracy i chciałby zobaczyć, jak to robi Imię to i wysłał mu e-mailem scenariusz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *