Connect with us

Zabawa

Danuta Martyniuk prosi swoją synową o zwrot pierścionka zaręczynowego. Był z jej rodziną od ponad stu lat

Published

on

Rozwód Daniela Martyniuka to wciąż jeden z najgorętszych tematów w mediach. Syn króla disco polo rozwiódł się zaledwie po dwóch latach małżeństwa. W poniedziałek po południu białostocki sąd orzekł, że związek został zerwany z powodu winy Daniela. Podczas procesu mężczyźnie towarzyszyła jego matka Danuta. W rozmowie z „faktem” Martyniukova szczerze powiedziała, co myśli o swojej byłej synowej. Czeka też na powrót pamiątek rodzinnych.

Oburzona Danuta Martyniuk żąda od byłej żony Daniela zwrotu rodzinnych pamiątek

Daniel Martyniuk ożenił się z Eweliną na początku października 2018 roku. Okazuje się, że syn Zenona Martyniuka złożył partnerce propozycję i podarował mu pierścionek, który należał do jego rodziny od ponad stu lat. Wcześniej nosiła go Danuta Martyniuk.

Pamiątkę podarowałem swojemu pierścionkowi zaręczynowemu, który miał ponad sto lat – powiedziała z oburzeniem Martyniukova.

Kobieta ma również nadzieję, że po rozwodzie biżuteria wróci do rodziny.

Nie wiem, czy zwróci pierścionek – dodaje.

Jak widać, pamiątki rodzinne są dla samej Danuty bardzo ważne. Ponadto Martyniukowie nieustannie podkreślają, że bardzo pomogli Ewelinie. Wysłali pieniądze na utrzymanie wnuczki i kupili jej niezbędne rzeczy. Na rozprawie w poniedziałek sędzia przyznał alimenty półtorarocznej Laurie (1200 zł miesięcznie) i Ewelinie (2000 zł miesięcznie).

Najbliżsi krewni Daniela nie zgadzają się z tym zdaniem. To z pewnością nie koniec legalnej batalii syna Zenka z matką jego córki.

Obejrzyj wideo
Syn Zenka Martyniuka przeprosił swoich teściów

READ  Sophie Okonedo i Billy Howle grają z Naomi Watts w „Infinite Storm”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.