Connect with us

Zabawa

Netflix wprowadza trio gier casual dostępnych tylko dla członków w Polsce, Włoszech i Hiszpanii – TechCrunch

Published

on

Netflix rozszerza swój nacisk na gry mobilne, wprowadzając trzy dodatkowe tytuły gier, które są dostępne wyłącznie dla członków Netflix na wybranych rynkach europejskich. Firma wprowadza dziś trio gier casual dla członków Netflix w Hiszpanii, Włoszech i Polsce – gry mobilne Shooting Hoops, Teeter Up i Card Blast w swojej aplikacji na Androida.

Nowe tytuły będą również udostępniane według tego samego modelu. Nowa karta Gry w aplikacji Netflix kieruje członków do list gier w Sklepie Google Play dla ich regionu. Tutaj pobierasz grę i instalujesz ją jak każdą inną aplikację. Jednak, gdy nadejdzie czas rejestracji, będą potrzebować swoich danych logowania do serwisu Netflix, aby rozpocząć grę.

Nowe gry będą również całkowicie darmowe, bez reklam i zakupów w aplikacji. Podczas gdy pierwsze dwa tytuły opublikowane na karcie Gry Netflix były powiązane z popularną serią Stranger Things, te nowe gry nie mają żadnego związku z filmem lub serialem Netflix. Zamiast tego są to proste gry casualowe, zaprojektowane z myślą o szerokiej gamie graczy. Reprezentują zwiększone inwestycje Netflix, mające na celu uczynienie gier mobilnych częścią szerszej oferty rozrywkowej, która jest teraz czymś więcej niż tylko strumieniowaniem treści.

The Games już dziś trafią do Polski, gdzie dołączą do istniejących już tytułów Stranger Things. W międzyczasie członkowie Netflix we Włoszech i Hiszpanii będą mieli dostęp zarówno do trio nowych gier, jak i dwóch istniejących gier Stranger Things.

Dodatki zostaną oficjalnie udostępnione dzisiaj o 8:00 czasu PT, czyli o 17:00 we Włoszech i Hiszpanii. Następnie gry zostaną udostępnione w serwisie Netflix.

Firma od niedawna Mówiony o planach wejścia na rynek gier w wynikach II kwartału, mówiąc, że jest na wczesnym etapie badań nad tym modelem.

„Uważamy, że gry są dla nas po prostu kolejną kategorią treści, podobnie jak nasza ekspansja na oryginalne filmy, animacje i nieskryptowaną telewizję” – przeczytaj Netflix List wspólnika, i dodał, że początkowo skupimy się na darmowych grach na urządzenia mobilne. „… Przez prawie dekadę czuliśmy, że nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasi członkowie cenią gry” – powiedziała firma.

Kredyt: Zrzut ekranu Teeter Up w Google Play

Pod koniec sierpnia Netflix potwierdził te stwierdzenia, przenosząc dwa tytuły Stranger Things ze studia gier z Allen w Teksasie Bonus XP Aby stać się wyłącznym Netflix. Jednak te gry były wcześniej dostępne w Sklepie Play i nadal mogą w nie grać osoby, które już je zainstalowały. Ale nowi gracze mogli teraz odkryć dwie gry – „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things 3: The Game” w aplikacji Netflix.

Ten sam model jest kontynuowany w nowych wydaniach.

Card Blast jest licencjonowany przez amerykańską firmę Gry zbójeckiepodczas gdy „Shooting Hoops” i „Teeter Up” pochodzą od kanadyjskich programistów Mroźny pop.

Tych programistów nie ma na listach Sklepu Play, ponieważ same gry są publikowane przez Netflix na koncie Google Play.

Po tym, jak TechCrunch natknął się na jeden z nowych tytułów do skomentowania, Netflix potwierdził szczegóły planów premiery i wydał oświadczenie w sprawie ekspansji gier mobilnych.

Na dzień dzisiejszy członkowie Netflix w Hiszpanii i Włoszech mogą grać w pięć gier mobilnych na Androida w ramach naszego ciągłego wdrażania gier ”- powiedział rzecznik Netflix. Te pięć gier to Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Card Blast, Teeter Up i Shooting Hoops, które są już dostępne w Polsce. Dopiero zaczynamy, ale cieszymy się, że możemy zaoferować te ekskluzywne gry w ramach członkostwa w serwisie Netflix — bez reklam i zakupów w aplikacji”.

Wcześniej Netflix stwierdził, że wybrał Polskę jako swój pierwszy rynek testowy dla gier mobilnych, ponieważ kraj ten ma aktywną publiczność gier mobilnych, co sprawiło, że dobrze wyglądało to wczesne opinie.

Dziś firma zauważa, że ​​Włochy i Hiszpania zostały wybrane jako dodatkowe rynki z podobnych powodów i dlatego, że cały europejski rynek jest ważny dla Netflix.

Netflix planuje uruchomić gry w innych regionach, w tym w USA, w pewnym momencie w przyszłości, ale nie może powiedzieć, kiedy. Ma również na celu ostateczne wprowadzenie swoich gier na iOS.

Pakiet gier mobilnych jest dostępny w zakładce Gry aplikacji Netflix na Androida w Polsce, we Włoszech, i Hiszpanii, począwszy od dzisiaj od godziny 11:00 czasu PT.

READ  Lekcje języka, klasyczny remake, wywrotowa rozrywka
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *