Connect with us

Zabawa

Czy potrzebujesz nowych rekomendacji Netflix? Wypróbuj te niedoceniane programy – codziennie filmuj

Published

on

Jest chwila, zanim zaczniesz napadać na Netflix, kiedy jesteś sparaliżowany przez niezdecydowanie. Głównie dlatego, że każdy z nich oglądał sto razy swoje ulubione programy. Może, tylko może, musisz się rozgałęzić. Chociaż prawdopodobnie widziałeś ten program, o którym wszyscy mówili, możesz trochę zejść z drogi.

Co, hej, to bardzo ważne. Jest tak wiele list nagrań, ale po pewnym czasie wszystkie czują się tak samo, wiesz? Czasami potrzebujesz rekomendacji Netflix, które pochodzą z lewego panelu, że tak powiem. Na szczęście oto kilka niedocenianych programów, które możesz dodać do swoich wyborów Netflix w przyszłości.

1983

Szukasz uzależniającego międzynarodowego programu? 1983 znajduje się na naszych rekomendacjach Netflix dotyczących niesamowicie przekonującego dramatu, który daje serial Mężczyzna z wysokiego zamku nastrój staro-historyczny. Ten polskojęzyczny dramat rozgrywa się w 2003 roku, kiedy żelazna kurtyna nigdy nie upadła, Polska nadal jest częścią Związku Radzieckiego, a tajemnice kryją się za każdym rogiem.

W 2003 roku, kiedy student prawa i haniebny śledczy napotykają spisek w sprawie zamachu terrorystycznego w Polsce w 1983 roku, który trzymał kraj pod kontrolą Związku Radzieckiego, przejmują władzę. Ponieważ, według Synopsis, „może to wywołać rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, by utrzymać ją w tajemnicy”.

CrazyHead

Jeśli chodzi o świetne programy telewizyjne o zjawiskach nadprzyrodzonych CrazyHead Zdecydowanie zasługuje na rozmowę. Jak podobne anulowano zbyt wcześnie Słodki / wredny, CrazyHead Oto dwie bardzo różne młode kobiety, Amy (która widzi zmarłych) i Raquel (która jest gotowa ich pokłonić), które jednoczą się we wspólnym celu, jakim jest zabijanie sił piekła, próbując żyć własnym życiem.

Odnośnie zaleceń Netflix CrazyHead jest bardziej komediowym horrorem. Jeśli ci się podobało outsider, następnie stworzył Howarda Overmana, autora tej serii CrazyHead Tak więc dialog jest na miejscu, a postacie są świetne. Co może pójść nie tak, gdy dwie młode kobiety po dwudziestce próbują zabić kilka naprawdę złych upiorów?

Załącznik A.

Zawsze szukasz rekomendacji Netflix dotyczących prawdziwych przestępstw? Wtedy prawdopodobnie to przegapiłeś Załącznik A.. Ta krótka seria jest daleka od przewiewności, ponieważ zagłębiamy się w świat niepewnych dowodów. Jasne, ludzie zawsze chcą, aby przypadki były poparte nauką. Ale czasami trzeba się po prostu zastanowić, jak bardzo naukowe są niektóre z tych metod. Ponieważ, wow, w końcu brzmią dość niepewnie.

Każdy przypadek jest objęty ochroną, od zwłok psów po analizę wideo Załącznik A. bada, jak można wykorzystać dowody, aby niesłusznie skazać kogoś. W czasie, gdy seria ta została opublikowana w 2019 r., Wiele odwołań w tych sprawach czekało na rozpatrzenie. To ciekawy zegarek. Być może zastanowisz się dwa razy nad niektórymi „solidnymi” dowodami dotyczącymi znanych Ci przypadków.

Zielony liść

Czy patrzysz na pyszny, przesadny dramat ze skandalami i tajemnicami za każdym rogiem? Ta seria, która rozgrywa się we WŁASNYM mega-kościele, z pewnością przeleciała przez radar. Jest cudownie przesadzony (i może trochę tandetny). Podczas gdy Fox wypróbował własną wersję serii, OWN jest Zielony liść pozostaje silny i przekonujący.

Jeśli szukasz rekomendacji Netflix, trochę bardziej dla dorosłych niż Riverdale, następnie Zielony liść to zdecydowanie program dla Ciebie. Poza tym, hej, Oprah robi scenę! To całkiem fajne, jeśli jesteśmy uczciwi. Szczerze mówiąc, to było pomiędzy Zielony liść i Queen Sugar, ale Zielony liść naprawdę strzela do księżyca, kiedy przekracza absolutny szczyt. Twoja szczęka pozostaje na ziemi.

READ  Katarzyna Cichopek szczerze o swojej pracy w „M jak miłość”. Traktat zabrania jej zrobienia ważnej rzeczy. Raz go złamała i pożałowała
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *