Connect with us

Zabawa

Agnieszka Woźniak-Starak w lakierowanym płaszczu i Ewa Drzyzga wychodzą z pracy (ZDJĘCIA)

Published

on

Tegoroczny sezon ogórkowy w telewizji z powodzeniem ożywiły plotki o nowych twarzach popularnych „toreb śniadaniowych”. Emocje wzbudziło ewentualne odejście od „pytań o śniadanie”. Marcelina Zawadzkaktórzy ostatecznie rozstali się z programem & nbsp do czasu wyjaśnienia ich udziału w podatku VAT. Tak samo było plotek o ludziach, którzy Edward Miszczak postanowił zaprosić do „DD TVN” po wyjściu z kanału Kinga Rusin.

I tak miejsce byłej ulubienicy reżysera programowego i jej przyjaciółki, Piotr Kraśkazostały zabrane przez dwie panie – & nbspAgnieszka Woźniak-Starak i & nbspEwa Drzyzga. Początkowo duet został sklasyfikowany jako „egzotyczny”, ale w międzyczasie publiczność przyzwyczaiła się do nowych twarzy i polubiła nowy „zespół” dyrektorów.

Ewa Drzyzga miała problemy zdrowotne. Wyjaśniła #stars

Nieuchronnie dwie nowe gospodynie domowe z pudełka śniadaniowego TVN były w centrum zainteresowania mediów plotkarskich i paparazzi. Ta ostatnia niedawno „złapała” Drzyzgę i jej koleżankę, gdy oboje opuścili budynek TVN po zakończeniu ich dyżurów.

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała tego dnia swoją ulubioną czerń. Prowadzący niósł obcisłe spodnie, buty i czarny płaszcz z lakierowanej skóry. Rozjaśniła dość ponurą stylizację różowy szalik.

bDhYLdUd

W zamian Ewa Drzyzga zaprezentowała „spojrzenie” godne prawdziwego “Jesień”. Nosiła gwiazdę TVN Brązowy płaszcz z niebieską lamówką w połączeniu z wzorzystą ludową spódnicą, pasującym kominkiem i torbą. Drzyzga zdecydował się na zamszowe botki na płaskim obcasie.

Zobacz zdjęcia moderatorów. Podoba ci się ten duet?

bDhYLdUe
bDhYLdUf
bDhYLdUy

READ  NENT podpisuje dystrybucję Viaplay z UPC |
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *