Connect with us

technologia

Czy gra Call of Duty podpisała kontrakt z Bears / Steelers?

Published

on

Czy gra Call of Duty podpisała kontrakt z Bears / Steelers?

Wiadomości o NFL mogą naprawdę pochodzić z dowolnego miejsca. Również z gry wideo online między zupełnie nieznajomymi.

Użytkownik Reddit, ProbationOfficer2035, opublikował w sobotę ślepy samorodek do wątku NFL Reddita o tym, co uważał za umowę. Nie chodziło o to, że użytkownik dostał informację o czymś w trakcie prac – po prostu W jaki sposób Masz samorodek.

W tym przypadku? W szalonym nieprawdopodobieństwie, pochodzi z otwartego mikrofonu podczas gry online Call of Duty o nazwie Warzone, która oferuje opcję losowego dołączania do nieznajomych i wirtualnej gry razem. W tym konkretnym przypadku użytkownik Reddit (który jest samozwańczym fanem Green Bay Packers) przypadkowo połączył siły z innym znaczącym ofensywnym liniowym Chicago Bears, Rashadem Cowardem. A jeśli kiedykolwiek grałeś w Call of Duty online, często otrzymujesz przypadkowych członków drużyny, których otwarty mikrofon można wirtualnie nagrywać wszystko do powiedzenia w jej pokoju. W tym rozmowy od osób, które nawet nie grają w tę grę.

Jak to opisał ProbationOfficer2035

(Zdjęcie za pośrednictwem Reddit / ProbationOfficer2035)

Zwykle byłoby to nonsensem. Ale zaraz po tym poście na Reddicie – i prawdopodobnie bez wskazówki, że ktokolwiek słyszał jego rozmowę w tle – Coward, który był ograniczonym wolnym agentem Niedźwiedzi i nie złożył oferty od zespołu, napisał na Twitterze:

Potem nadeszła niedziela, kiedy jeden z agentów Cowarda, Brian Adkins, napisał na Twitterze wiadomość uzupełniającą do żony Cowarda (która jest zapalonym graczem z własnym kanałem Twitch), która wydaje się potwierdzać, że coś rzeczywiście było w losowym „Call of” Duty ”. gra się wydarzyła:

Oczywiście nic z tego nie potwierdza podpisania umowy przez Cowarda ze Steelersami – i do niedzieli wieczorem nie doszło do zawarcia umowy. Ale przynajmniej jedno jest pewne: uszy młyna plotek NFL są wszędzie, w tym po drugiej stronie mikrofonu gry.

READ  Call of Duty: The Free PS5 Upgrade for Black Ops in the Cold War może być zablokowany za droższymi wersjami

Więcej z Yahoo Sports:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *