Connect with us

Sport

Członkowie zespołu MHS Track pomagają w ładowaniu darowizn, które mają być wysłane do Polski

Published

on

EPHRAIM — Około 15 członków zespołu lekkoatletycznego Junior High School w Manti High School załadowało ostatnio ponad 30 000 funtów odzieży (około 120 000 sztuk) do przyczepy ciągnika. Suknie są teraz przeznaczone dla Kotowize w Polsce.

Ubrania załadowane w sobotę 9 kwietnia zostaną przekazane kilku organizacjom charytatywnym w Polsce, które będą nadzorować dystrybucję do uchodźców z Ukrainy.

Meghan Fowles jest jedną z kilkunastu młodszych członków zespołu lekkoatletycznego Manti, którzy pomogli załadować ciężarówkę z przyczepą ciągnikiem 30 000 funtów odzieży. Ubrania trafią do Polski, gdzie zostaną przekazane ukraińskim uchodźcom przez organizacje charytatywne.

Dzięki darowiznom od mieszkańców Efraimu i okolic, w Sąsiednim Sklepie z Użytkami, 370 N. Main, było zbyt wiele ubrań do obsługi. Ubrania piętrzyły się na zapleczu sklepu, dopóki kierownik nie skontaktował się z United Volunteers, aby sprawdzić, czy może coś zrobić z tymi wszystkimi ubraniami.

United Volunteers to organizacja charytatywna z siedzibą w stanie Missouri, która od dawna współpracuje z Neighbors. Opracowano plan, zgodnie z którym sąsiedzi otrzymywali grosze za funt za przechowywanie towarów.

Ale jak załadować setki toreb z podarowanymi ubraniami do naczepy? Tutaj wkroczył zespół lekkoatletyczny. United Volunteers zaproponowali, że zapłacą 800 dolarów każdej grupie, która mogłaby pomóc. Zespół potrzebował pieniędzy na sprzęt, więc pasował.

Około 20 młodych ludzi przyjechało w sobotę rano, około 15 zostało przez cały dzień. Kiedy dzieciom powiedziano, że w połowie projektu zespół faktycznie otrzymuje trochę pieniędzy, były zdziwione. Żaden z nich nie wiedział, że robi zbiórkę pieniędzy – po prostu zgłosili się na ochotnika do pomocy. Na początku nie zdawali sobie nawet sprawy, że ubrania dla uchodźców z Ukrainy trafią do Polski.

United Volunteers to organizacja non-profit, która zbiera odzież i obuwie, aby wysłać je do potrzebujących rejonów świata. W ostatnich latach organizacja charytatywna wysyłała rzeczy do różnych krajów, przy czym większość ubrań trafiała do obozu uchodźców Dadaab w północnej Kenii, w którym mieszkają uchodźcy z Somalii.

Projekty United Volunteers są finansowane z darowizn i sprzedaży niewielkiego odsetka niektórych artykułów odzieżowych.

READ  Osoby, które przeżyły raka piersi, zbierają fundusze, mają nadzieję | Wiadomości, sport, praca

Ładunek dotrze do Kotowize za około sześć tygodni. Jedzie ciężarówką z Efraim do Houston, statkiem towarowym do Antwerpii w Belgii, a stamtąd koleją do Polski.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.