Connect with us

Gospodarka

Coraz więcej Biedronek jest otwartych całą dobę. W całej Polsce jest ich ponad 400 [LISTA]

Published

on

Coraz więcej Biedronek jest otwartych całą dobę.  W całej Polsce jest ich ponad 400 [LISTA]

Oprócz punktów czynnych całą dobę działa tu ponad 2350 sklepów sieciowych Biedronka czynne co najmniej do 23:30 Dzięki temu klienci sieciowi mogą wygodnie robić zakupy, zachowując wymagany dystans społeczny w dogodnym dla nich czasie.

Obejrzyj wideo
„Duszenie gospodarki” potrwa wiele miesięcy. „Szczyt zachorowań na grypę przypada na luty”

400 sklepów Biedronka jest otwartych całą dobę

– Przygotowaliśmy już ponad 400 sklepów całodobowych praca. W ten sposób ruch klientów w sklepach powinien być bardziej równomiernie rozłożony, a bezpieczeństwo i komfort kupujących zwiększone. Mamy również specjalne oferty, z których możesz skorzystać, aby kontynuować zakupy Biedronka staje się nie tylko bezpieczniejsza, ale i bardziej opłacalna – podkreśla Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka, cytowany w wiadomość.

Oto pełna lista sklepów Biedronka, które są otwarte całą dobę TUTAJ.

Biedronka przygotowała specjalne promocje

Nowością jest reklama dla klientów, którzy chcą odwiedzić sklepy sieci w godzinach od 22:00 do 6:00. Możesz mieć pewność, że kupując produkty za 99 zł z kartą Moja Biedronka, otrzymasz voucher na 15 zł, który zostanie wykorzystany na kolejne zakupy o wartości co najmniej 99 zł przez kolejne 2 dni.

Atrakcyjny Ceny Seniorzy również mogą liczyć na wybrane produkty. W tym tygodniu każdego dnia mogą kupować tańsze inne produkty, takie jak świeże mleko, torebki herbaty, szynka w puszkach i papier toaletowy. Oferta dotyczy zakupów dokonywanych kartą Moja Biedronka.

READ  Polska niespodziewanie podnosi stopy procentowe po raz pierwszy od 2012 r.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *