Connect with us

Zabawa

Co nowego w streamingu w tym tygodniu w serwisach Netflix, Stan, Disney+, Prime, iview i nie tylko | ScreenHub w Australii

Published

on

Co nowego w streamingu w tym tygodniu w serwisach Netflix, Stan, Disney+, Prime, iview i nie tylko |  ScreenHub w Australii

Lew (2023) – (21 listopada)

Adam Sandler podkłada głos jaszczurce o imieniu Leo w tej muzycznej komedii o dojrzewaniu, opowiadającej o ostatniej klasie szkoły podstawowej z perspektywy szkolnego pupila.

Gra w kałamarnice: wyzwanie (22 listopada)

456 graczy. 4,56 miliona dolarów. Zwycięzca. Globalny fenomen ożywa dzięki grom inspirowanym oryginalną serią i zupełnie nowym wyzwaniom.

Hannah Waddingham: W domu na Boże Narodzenie (22 listopada)

Laureatka nagrody Emmy, Hannah Waddingham, wita święta, witając gości specjalnych na muzycznej ekstrawagancji w londyńskim Coliseum. Program specjalny został nagrany na żywo przed publicznością, a widzowie na całym świecie mogą dołączyć do Waddingham i celebrować jej ulubioną porę roku, wykonując świąteczne klasyki w towarzystwie spektakularnego big bandu.

Aksamitny Królik (2023) – (22 listopada)

Aksamitny Królik. Obraz: Apple TV+.

Na podstawie popularnej, klasycznej książki dla dzieci autorstwa Margery Williams, Aksamitny Królik celebruje magię bezwarunkowej miłości. Kiedy siedmioletni William dostaje na Boże Narodzenie nową ulubioną zabawkę, odkrywa przyjaciela na całe życie i otwiera przed nim świat pełen magii.

Doktor Who: Oferty specjalne (16 listopada)

Trzy promocje z tytułem Zwierzę Gwiazda (26 listopada), Dziki Błękit, tam (3 grudnia) i Chichotanie (10 grudnia) ponownie spotyka Czternastego Doktora (David Tennant) i Donnę Temple-Noble (Catherine Tate), którzy stają twarzą w twarz ze swoim najbardziej przerażającym złoczyńcą w historii.

Odległe Upadki (26 listopada)

Remake serialu autorstwa Baza Luhrmanna Australia. Angielska arystokratka Lady Sarah Ashley (Nicole Kidman) przemierza pół świata, by stawić czoła swojemu krnąbrnemu mężowi i sprzedać nieprawdopodobny majątek: farmę bydła o powierzchni miliona akrów na australijskim buszu, zwaną Faraway Downs.

Yakka: Australia w pracy (21 listopada)

Od zarządzania gruntami po wydobycie minerałów, od produkcji po branżę usługową – ta seria analizuje, jak praca ukształtowała Australię od drugiej wojny światowej do chwili obecnej.

READ  Napięcia narastają w czasie kryzysu na granicy polsko-białoruskiej

Sposób, w jaki to nosiliśmy (21 listopada)

Nowa seria, prowadzona przez Celeste Barber, odkrywa kulturowe i historyczne znaczenie australijskiej mody.

Wszystkie stworzenia duże i małe – Sezon 3 (25 listopada)

Jest wiosna 1939 roku. W obliczu zbliżającej się drugiej wojny światowej cała nasza rodzina Skeldale musi rozważyć swój los w Darrowby i poza nią.

Fargo – Sezon 5 (22 listopada)

FargoAkcja piątej części rozgrywa się w Minnesocie i Dakocie Północnej w 2019 roku. Po nieoczekiwanej serii wydarzeń, które doprowadzają Dorothy „Dot” Lyon do konfliktu z władzami, ta pozornie typowa gospodyni domowa ze Środkowego Zachodu zostaje nagle wrzucona z powrotem do życia, o którym myślała, że ​​nigdy nie będzie miała. zostawiłaby to za sobą.

Wrona – Sezony 1-3 (23 listopada)

Policjant prowadzący śledztwo zostaje wezwany do pracy nad sprawą przemytu w wiosce na północy Polski, w której się wychował. Podczas gdy on jest na tropie przemytników, mały chłopiec z wioski znika.

Wyspa Komedii: Japonia – Sezon 1 (22 listopada)

Popularni komicy przybywają na tajemniczą i przeklętą wyspę i muszą wystawić na próbę swoje umiejętności improwizacji, stawiając czoła nieoczekiwanym wyzwaniom.

Zbrodnie Irvine’a Welsha – Sezon 2 (23 listopada)

W drugim sezonie przestępczośćRay Lennox jest gotowy wrócić do akcji w sprawie poważnych przestępstw w Edynburgu, aby udowodnić, że w pełni wyzdrowiał po załamaniu spowodowanym postawieniem pana Confectionera przed wymiarem sprawiedliwości.

spłata – Finał sezonu (23 listopada)

Lexie Noble zostaje wplątana w policyjną operację mającą na celu rozprawienie się z cieszącym się złą sławą szefem mafii – ale co stanie się w finale tego sezonu?

Dom wicekróla (2017) – (24 listopada)

Pierwszy hrabia Birmy Mountbatten musi nadzorować proces uzyskania przez Indie Brytyjskie niepodległości, ale nie przebiega to gładko. W rolach głównych wystąpili Hugh Bonneville, Gillian Anderson i Manish Dayal.

READ  Heddy Honigmann, której filmy opowiadały o stracie i miłości, zmarła w wieku 70 lat

Święta Bożego Narodzenia w rodzinie Jonesów (2023) – (23 listopada)

Wrzos Mitchell, Ellę Scott Lynch, Maxa McKennę i Neila Melville’a, oraz Nicholas Denton, ten oryginalny film Stana zapowiadany jest jako ciepła, międzypokoleniowa komedia opowiedziana z perspektywy australijskiej rodziny, której Święta Bożego Narodzenia naznaczone są pożarami buszu.

Dobry burger 2 (2023) – (23 listopada)

W tej kontynuacji filmu Dexter Reed (Kenan Thompson) i oryginalny kasjer Ed (Kel Mitchell) ponownie spotykają się z zabawną nową grupą współpracowników w restauracji typu fast food Good Burger we współczesnych czasach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *