Connect with us

technologia

Co najbardziej Ci się podoba w Google I / O 2021? [Poll]

Published

on

Już tylko kilka godzin dzieli nas od wielkiego przemówienia Google I / O 2021, a w tym roku jest na co czekać. Chociaż większość ogłoszeń pozostaje tajemnicą, możemy spodziewać się zapowiedzi dla wielu produktów Google przeznaczonych dla konsumentów. Czego nie możesz się doczekać?

Na Harmonogram I / O 2021 to wszystko, od Androida 12 po Asystenta Google i wszystko pomiędzy. Jednym z ważnych tematów, które spodziewamy się omówić, jest sam Android, który prawdopodobnie będzie dużą nowością wizualne przeprojektowanie. W związku z tym przeprojektowaniem jest Potencjał dużej aktualizacji do Material Design Google. Ogłoszenie Androida 12 może również przynieść trochę wiadomości na temat Android TV i Google TV, ale tak jak my zanotowane podczas podglądu deweloperaAktualizacje wersji na tych platformach zazwyczaj nie mają większego wpływu.

Jeśli chodzi o nowy sprzęt, nie oczekujemy wiele. Jest więcej niż nikła szansa, że ​​zobaczymy debiut seria Pixel Buds A., ale Pixel 5a wydaje się na tym etapie mało prawdopodobny. Google może zasugerować w Whitechapel aby przygotować deweloperów, ale zamiast tego mogą zachować tajemnicę. gniazdo zdecydowanie ma plany na 2021 r., ale pojawienie się I / O wydaje się mało prawdopodobne poza możliwością wystąpienia bitów oprogramowania.

Szczególnie interesujące w tym roku wydaje się być Wear OS, platforma smartwatcha, którą Google zaniedbał przez ostatnie kilka lat. Ostatnio aktywność Google na platformie znacznie wzrosła wraz z pojawieniem się Gboard na Wear OS, otwierając platformę Kafelki działają dla Aplikacje innych firm i nie tylko. Odkryliśmy tylko dzisiejszy zwiastun Google w sprawie „nowej wersji Wear” o którym więcej mówi się w I / O. Prowadzi to również do plotek, że Samsung przygotowuje się do zejścia ze swojej platformy Tizen w nadchodzącym roku Seria Galaxy Watch 4 z Wear OS na swoim miejscu.

READ  Nintendo oferuje 35-procentowe zniżki na gry Switch na dzień 10 marca

Nasz Abner Li ma doskonały rozkład Wszystko, czego oczekujemy od Google I / O w 2021 roku Tutaj.

Osobiście, Wear OS jest z pewnością tym, co mnie podekscytowało I / O w tym roku, ale nie jest to jedyna rzecz, którą zobaczymy. A ty? Co najbardziej podekscytowało Cię oglądając transmisję na żywo Google I / O i nasze relacje na żywo? Zagłosuj w ankiecie i zostaw komentarz!

Więcej o Google I / O:

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Jeszcze.


Więcej wiadomości można znaleźć w 9to5Google w YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *