Connect with us

Nauka

Co musisz wiedzieć o targach obronnych 2021

Published

on

Sprawdzaj regularnie aktualizacje w każdym programie.

Oczekiwano, że światowe targi obronne powróci w tym roku po przerwie spowodowanej koronawirusem. To znaczy, dopóki szybko rozprzestrzeniający się wariant delta nie zacznie siać nowych wątpliwości co do tego, jakie zdarzenia będą miały miejsce i w jakim formacie.

Oto przegląd niektórych z największych pozostałych wydarzeń roku wraz z informacjami od organizatorów o tym, czego się spodziewać. Chociaż wiele informacji jest płynnych, większość wymaga masek i obiecuje dodatkowe czyszczenie. Uważaj na pewnego rodzaju wymagania dotyczące szczepień, które nadal są nierównomiernym procesem dla osób podróżujących na przykład przez Atlantyk.

Sympozjum Kosmiczne, Colorado Springs, Kolorado, 23-26 sierpnia.

Osobiście czy wirtualnie? Wydarzenie odbędzie się na miejscu i będzie obejmować zdalny komponent o nazwie „Virtual Experience Platform”.

Potrzebne maski? Według organizatora, Fundacji Kosmicznej, uczestnicy zostaną poinstruowani, aby nosić maski „w środowiskach zamkniętych”, niezależnie od stanu szczepień.

Dodatkowe zasady: Organizacja twierdzi, że będzie stale czyścić i odkażać, a także korzystać z „zaawansowanego technologicznie skanowania”. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Zasady i wytyczne dotyczące Sympozjum Covid Space. (Zaktualizowano 13 sierpnia)

MSPO, Kielce, Polska, 7-10 września.

Osobiście czy wirtualnie? Podobnie jak w 2020 roku, tegoroczna iteracja ma się odbyć w trybie face-to-face, jak poinformował organizator.

Potrzebne maski? Maski są obowiązkowe dla wszystkich.

Dodatkowe zasady: Na terenie Centrum Targowego Kielce znajdują się stanowiska do obowiązkowej kontroli temperatury i „automatycznej dezynfekcji”. Organizatorzy będą podlegać opłacie za wstęp, chociaż zaszczepieni uczestnicy nie będą wliczać się do tej opłaty, a uczestnicy będą musieli ćwiczyć dystans społeczny. Muszą również wypełnić „badanie epidemiologiczne. ” (Aktualizacja 13 sierpnia)

AFA Powietrze, przestrzeń kosmiczna i cyber, National Harbor, Maryland, 20-22 września.

Osobiście czy wirtualnie? Tegoroczne spotkanie wielkiej wojny powietrznej jest w książkach jako osobista sprawa.

Potrzebne maski? Stowarzyszenie Sił Powietrznych, organizator imprezy, twierdzi, że uczestnicy powinni spodziewać się kontroli twarzy i temperatury „jeśli wymagają tego organizatorzy”.

Dodatkowe zasady: Uczestnicy mogą również być zmuszeni do poddania się kontroli temperatury, jeśli organizatorzy imprezy tego wymagają. Rejestracja polega na podpisaniu „Umowa o opiece i zrzeczenie się. ” (Aktualizacja 13 sierpnia)

DSEI, Londyn, 14-17 września.

Osobiście czy wirtualnie? Oprócz spotkania twarzą w twarz w ogromnym obiekcie ExCeL, organizatorzy stworzyli wirtualny program o nazwie DSEI Connect.

Potrzebne maski? Zaleca się, aby uczestnicy mieli pod ręką maski pełnotwarzowe.

Współczesny MarineQuantico, Wirginia, 21-23 września.

Osobiście czy wirtualnie? Wydarzenie skupione na Korpusie Piechoty Morskiej odbędzie się osobiście.

Potrzebne maski? Organizator twierdzi, że obowiązują aktualne wytyczne Centrów Kontroli i Prewencji Chorób, co oznacza, że ​​maski są obowiązkowe dla nieszczepionych i zalecane dla osób całkowicie pogryzionych.

Dodatkowe zasady: Kierownik imprezy informuje, że będzie przeprowadzał codzienną dezynfekcję. (Zaktualizowano 13 sierpnia)

Coroczne spotkanie AUSA, Waszyngton, DC, 11-13 października.

Osobiście czy wirtualnie? Debiutancka wystawa Stowarzyszenia Armii Stanów Zjednoczonych ma odbyć się twarzą w twarz w Washington Convention Center.

Potrzebne maski? Dystrykt Kolumbii zalecił stosowanie masek wewnętrznych, które będą miały zastosowanie do tego wydarzenia.

Dodatkowe zasady: Dowód szczepienia, aby wziąć udział w wydarzeniu, nie znajduje się jeszcze w księgach, chociaż AUSA powiedziało, że pójdzie za przykładem miasta czy chodzi o te środki. (Zaktualizowano 13 sierpnia)

FEINDEF, Madryt, 3-5 listopada.

Osobiście czy wirtualnie? Druga instalacja targów, która właśnie dotarła do Europy, ma być wydarzeniem twarzą w twarz.

Potrzebne maski? Według organizatora maski muszą być noszone przez cały czas.

Dodatkowe zasady: Wydarzenie ma obejmować systemy nadzoru oparte na sztucznej inteligencji, które monitorują wielkość tłumu i przestrzeganie „osobistych środków zapobiegawczych”. Biegacze będą jednokierunkowi, a uściski dłoni będą odradzane. O strona organizatora nazywa to wydarzenie „punktem spotkań w nowej strukturze po COVID 19”. (Zaktualizowano 13 sierpnia)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.