Connect with us

Zabawa

W Polsce jest szkoła, która uczy jak zostać wiedźminem

Published

on

Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy nowe odcinki Wiedźmin (Zdjęcie powyżej) zdobią nasze ekrany Netflix, ale kiedy czekamy na powrót, jest w Polsce szkoła, która może uczynić Cię jeszcze lepszym: kompletne doświadczenie, które nauczy Cię, jak to zrobić stać się jeden ze słynnych łowców potworów.

Wiedźmin zapoczątkowana w Polsce przez autora Andrzeja Sapkowskiego, a od sześciu lat agencja 5 Żywiołów prowadzi nieoficjalny obóz treningowy Wiedźmina. Odpowiednio Cotygodniowa rozrywka, agencja nawiązała współpracę z CD PROJEKT RED (twórcą gier wideo), aby Szkoła Wiedźmina oficjalny oddział ich franczyzy.

Obóz ma serię dat dla początkujących czarowników we wrześniu. Jak podaje strona internetowa, uczestnicy „nauczą się szermierki, łucznictwa, kowalstwa, alchemii i wielu innych umiejętności”. [to] Poluj na potwory ze swoimi towarzyszami, poznawaj sekrety mrocznych zamków, rozwikłaj intrygi królów i czarodziejek, podejmuj trudne decyzje moralne… i żyj z konsekwencjami.”

W najbliższych miesiącach odbędą się sesje w dwóch różnych zamkach (Mosznań oraz Czocha), oraz Bilety są zaskakująco tanie: Pakiet podstawowy kosztuje 2156,77-2250,00 PLN (557,25-581,33 USD), natomiast bilet Deluxe kosztuje 2340 PLN (604,59 USD). To daje ci trzy noce w zamku, posiłki, prosty kostium (który możesz kupić pod koniec pobytu), lekcje i harmonogram zajęć, które pozwolą ci zanurzyć się w świecie. Szkoła ma również sklep, w którym możesz zaopatrzyć się w dodatkowe kostiumy i broń. (Istnieje również Zasady dotyczące COVID-19.)

Dla fanów serii wygląda na to, że może to być zabawny i wciągający sposób na uczestniczenie w Wiedźmińskiej Wersecie.

READ  Netflix chwyta reżyserski debiut Maggie Gyllenhaal
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *