Connect with us

technologia

Chwyć mistrzowski miecz wcześnie dzięki tej niesamowicie prostej Zeldzie: Breath Of The Wild Glitch

Published

on

Jeśli chodzi o broń Zelda, starzy My są generalnie najlepszymi My w naszej książce. The Legend of Zelda: Breath of the Wild może dać ci mnóstwo fajnych mieczy, włóczni i świecących ostrzy Strażników do eksperymentowania, ale kiedy już opanujesz Master Sword – święte ostrze serii – może być trudno wrócić do używania czegokolwiek innego.

Aby wyciągnąć Blade of Evil’s Bane z jego kamienia w lesie, nie wystarczy tylko mocno nim wstrząsnąć – trzeba zebrać niemałe 13 serc, zanim zdołasz nim pokierować. Po to aby był przypadku, chociaż nowo odkryta wada sprawi, że podniesiesz miecz, bez względu na to, ile masz serc.

Jeśli do odpoczynku używasz tylko ogniska (które tworzysz, rzucając trochę drewna w wybrane miejsce i podpalając je), możesz zdjąć miecz z kamienia po prostu naciskając A. – Naciśnij przycisk po przebudzeniu w górę po pożegnaniu – Do widzenia. Podobno odkryty przez Bot_W na Twitterze, sami tego nie próbowaliśmy, ale Gry na nowo wymyślone nakręcił i nakręcił film, który pokazuje, jakie to proste:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *