Connect with us

Nauka

Chirurg generalny błaga: noszenie maski „ochroni moją matkę”

Published

on

Adams, który od 2017 roku służył jako główny lekarz w kraju, napisał na Twitterze w Święto Dziękczynienia, że ​​jego matka i żona były niedawno hospitalizowane.

„Moja żona była właśnie w szpitalu z powodu powikłań po leczeniu raka. Moja mama została przyjęta wczoraj wieczorem z powodu złamania biodra i możliwego udaru. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali otwarte łóżko szpitalne dla moich bliskich, stosując środki ostrożności # COVID19 i wykonując #flu shot. To ma znaczenie ”- Adams powiedziany.

Chirurg generalny powiedział, że praktykowanie dystansowania się społecznego i maskowania może wypełnić lukę między chwilą obecną a momentem wypuszczenia szczepionki, co, jak zauważył, może nastąpić pod koniec roku.

„Chcemy uodpornić się na skutki, mając świadomość, że do końca tego roku będziemy mieć 40 milionów dawek szczepionki” – powiedział Adams, zauważając, że pierwsza runda szczepionek miałaby służyć ochronie osób bezbronnych, w tym osób przebywających w domach opieki . „Jeśli należysz do opinii publicznej, chciałbym, abyś zrozumiał, że prawdopodobnie nastąpi koniec pierwszego kwartału, początek drugiego kwartału przyszłego roku, zanim będzie można dostać szczepionkę”.

Adams, który służy do czteroletniej kadencji, która kończy się w sierpniu 2021 r., Może być jednym z jedynych czołowych urzędników ds. Zdrowia Trumpa, którzy zostali zatrzymani w nowej administracji Bidena.

READ  NASA zdumiona tajemniczymi grzbietami na Marsie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *