Connect with us

Zabawa

M jak miłość, odcinek 1550: Nawet Budzyński nie uratuje małżeństwa Kingi i Piotrka! Pozbyje się Kamili tylko na chwilę

Published

onAutor: MTL Maxfilm / tvp / vod
M jak miłość, odcinek 1550: Nawet Budzyński nie uratuje małżeństwa Kingi i Piotrka! Pozbyje się Kamili tylko na chwilę


A w 1550 odcinku „M jak miłość” Magda (Anna Mucha) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) spróbują uratować małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Morczek). Ale nie śpi – wystarczy chwila nieuwagi i podstępna Kamila (Anna Gorajska) znów będzie miała Zduńskiego tylko dla siebie! Budzyński usunął seksownego prawnika z Piotrka i Kamila (Marcin Bosak), ale w odcinku „M jak miłość” z 1550 roku to nie wystarczy. Czy Piotrek w końcu opuści Kingę?

Odcinek „M jak miłość” 1550 – poniedziałek 14 grudnia 2020 o 20:55 w TVP2

Kiedy jako pierwsi pisaliśmy, Budzyński dołączył do ratowania Zduńskich iw odcinku „M jak miłość” z 1545 roku roddzielił Piotrka od Kamili. Mściwy kochanek był wściekły i złościł się na Kinggę. Ale już w 1550 odcinku „M jak miłość” będzie miała powody do triumfu!

Budzyński i jego żona zaproponują Kingdze i Piotrkowi wspólną wycieczkę na weekend w odcinku „M jak miłość” z 1547 roku. W ten sposób Zduńscy mają możliwość mówić poważnie i szczerze. A jeśli wygląda to na ciągłą aprobatę, pojawią się dwa przypadki! A Kamila tylko na to zaczeka …

M jak miłość, odcinek 1550: Myszy w Kinga’s Bistro! Zemsta psychików Sanepida zakończy Zduńską

Najpierw ciężko kontuzjowany w odcinku „M jak miłość” z 1550 roku King po upadku schodził na dół do szpitala. A jeśli wygląda na to, że Piotrek rozumie, co traci, idąc bokiem z Kamilą, Kamil będzie miał wypadek. zgadzam się Kamil wykorzysta ten moment, aby wrócić do Zduńskiego!

READ  Arrow i Hobbit Star Manu Bennett dołączają do idealnego uzależnienia - termin

Budzyński jakiś czas temu zdał sobie sprawę, że romans Piotrka z Kamilą niszczy nie tylko rodzinę Zduńskich, ale także staje się poważnym zagrożeniem dla kancelarii. Czy uda mu się wyrzucić Kamilę w odcinku „M jak miłość” z 1550 roku? Bo chyba tylko ten krok może uratować małżeństwo jego przyjaciół i honor firmy …


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.