Connect with us

technologia

Bungie przypadkowo włącza grę krzyżową Destiny 2 kilka miesięcy wcześniej

Published

on

Niektórzy gracze Destiny 2 mogli grać z ludźmi na innych platformach po tym, jak programista Bungie przypadkowo włączył tę funkcję. Bungie wcześniej powiedział, że gra krzyżowa pojawi się jesienią 2021 roku na każdą platformę, na której jest dostępna gra, w tym na PC, PS4 / 5, Xbox One, Xbox Series X / S i Google Stadia.

KrawędźTom Warren zauważył, że funkcja crossplay została uruchomiona i może załadować grę z graczami zarówno na PC, jak i na Stadia.

Jednak menedżer społeczności Bungie Cozmo potwierdził, że gra krzyżowa nie powinna jeszcze się rozpocząć. „Widzimy doniesienia, że ​​niektórzy gracze dostrzegają grę krzyżową” – napisał w jednym z nich Ćwierkać. „To nie jest jeszcze na żywo i nie jest reprezentatywne dla całego doświadczenia. Jeszcze w tym tygodniu wprowadzimy poprawkę, która usunie dostęp publiczny, ale w międzyczasie zapraszamy do udziału. „

Bungie właśnie zaczął się dzisiaj Los 2najnowsza aktualizacja sezonowa, Sezon spawarkiktóry przynosi zwykły wachlarz nowych treści i działań. Szkoda, że ​​crossplay wydaje się być przypadkowym połknięciem – szczególnie, gdy go masz Gracze Stadia, którzy potrzebują więcej osób do udziału w swoich grach – ale teraz wygląda na to, że mógłbyś wypróbować to trochę dłużej.

READ  Oczekuje się, że wyspa South Padre będzie zatłoczona przed startem testowym SpaceX Starship SN8
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.