Connect with us

technologia

BtoBet firmy Aspire Global będzie zasilał zakłady sportowe BestBet24 w Polsce

Published

on

Globalny dostawca technologii gier Aspire Global ogłasza swojego dostawcę zakładów sportowych i technologii B2B BtoBet zawarł umowę z BestBet24 dostawca zakładów sportowych ze swoim Neuron 3 Platforma i wejście na polski rynek.

Ekspansja na nowe rynki

Partnerstwo uzgodnione pomiędzy BtoBet oraz BestBet24 Obejmuje zarówno internetowe, jak i detaliczne kanały zakładów sportowych dla warszawskiego operatora, który oprócz swojej oferty zakładów sportowych online i mobilnych będzie dysponował rozbudowaną siecią ponad 80 sklepów detalicznych działających w Polsce.

Ta znacząca transakcja jest kolejnym krokiem w naszej strategii rozwoju, polegającej na ekspansji na nowe rynki regulowane. Po raz kolejny udowodniliśmy, że BtoBet i nasza własna oferta zakładów sportowych otwierają liczne możliwości rozwoju na rynkach regulowanych z obecnymi i nowymi klientami.”

Tsachi Maimon, dyrektor generalny Aspire Global

Oprócz platformy zakładów sportowych Neuron 3, BtoBet wyposaży ofertę zakładów sportowych BestBet24 w sieciowe środowisko omnichannel, aby zaoferować polskim graczom wyjątkowe wrażenia z zakładów. Specjalny system zarządzania ryzykiem BtoBet jest również częścią umowy z BetBet24.

Brakujący element układanki Aspire

BtoBet został przejęty przez Aspire Global w październiku 2020 r. za transakcję gotówkową w wysokości 20 mln EUR (23 mln USD). 15 milionów euro (17,3 miliona dolarów) została zapłacona po zamknięciu transakcji, a reszta 5 milionów euro (5,8 miliona dolarów) miał należeć w zeszłym miesiącu. Ponadto istnieje rezerwa na kolejne wypłaty gotówkowe po dwóch latach od zamknięcia transakcji, pod warunkiem osiągnięcia celów wydajnościowych.

W momencie transakcji, Aspire Global pochwalił nowo nabytego dostawcę zakładów sportowych i technologii jako „ważny krok w tworzeniu oferty obejmującej główne elementy łańcucha wartości B2B iGaming”. Mapa drogowa „przy jednoczesnym zapewnieniu elastyczności” w dodawaniu nowych funkcji i zapewnianiu szybkiego czasu wprowadzania na rynek ”.

Wielokrotnie nagradzany dostawca rozwiązań B2B dla branży iGaming BtoBet ma znaczącą pozycję w regulowanych obszarach hazardowych w Europie, Ameryce Łacińskiej i Afryce, a jego platforma zakładów sportowych Neuron, oparta na zaawansowanym rozwiązaniu sztucznej inteligencji, zapewnia wysoki poziom brandingu. kuszące dla operatora.

READ  Nowa usługa Azure OpenAI łączy dostęp do zaawansowanych modeli językowych GPT-3 z funkcjami biznesowymi Azure

Hazard online w Polsce jest regulowany przez ustawę o grach hazardowych z 2009 r., która została znowelizowana w grudniu 2016 r. i ogłoszona 1 kwietnia 2017 r. Zgodnie z rozporządzeniem, zakłady sportowe online podlegają oficjalnej licencji, a gry w stylu kasynowym oferuje wyłącznie państwowy totalizator Sportowy.

Poker online jest nielegalny w kraju, ponieważ gra w pokera jest ograniczona tylko do lokali naziemnych. Roczny obrót brutto z zakładów sportowych w Polsce wynosi obecnie około 600 mln USD.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *