Connect with us

Sport

James A. Nardella Jr. 1948-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

WOLNOŚĆ – James „Jim” Anthony Nardella Jr., 73 lata, zmarł spokojnie we wtorek 23 listopada 2021 r. w domu hospicjum z córką u boku po bardzo odważnej walce z rakiem.

Jim urodził się w Youngstown 5 sierpnia 1948 roku jako syn Jamesa i Rose Cataldo Nardella Sr. Jim ukończył Liberty High School w 1966 roku i przez całe życie był członkiem Kościoła Episkopalnego św.

Jim służył swojemu krajowi w armii amerykańskiej w 101. Dywizji Piechoty Powietrznodesantowej w Wietnamie, a także w 1. Pułku Piechoty Powietrznej Kalwarii w Kambodży jako Point and Tunnel Man. Otrzymał Brązową Gwiazdę, Odznakę Szturmowego Powietrza Bojowego, Odznakę Piechoty Bojowej i kilka innych medali.

Poświęcony pomaganiu innym, Jim przez 34 lata pracował jako strażak i ratownik medyczny dla Straży Pożarnej w Liberty Township. Był członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Strażaków Lokalu 2075, Policji i Straży Pożarnej Ohio, Inc. oraz Niepełnosprawnych Weteranów Amerykańskich. Jim był również właścicielem i operatorem firmy Liberty Carpet and Upholstery Cleaners przez 40 lat.

Jim uwielbiał boks i brał udział w drużynie Tony Maiorana Golden Gloves. Zdobył dwa czarne pasy w karate Shotokan i Taekwondo. Jedną z jego ulubionych rozrywek była jazda na wystawy samochodowe swoim Chevelle z 1967 roku, którą kupił jako nową w wieku 19 lat. Jim też był czarodziejem i lubił robić śmieszne magiczne sztuczki, aby rozśmieszyć ludzi.

Jim zostawia swoją kochającą córkę Renee (John) Svobodę z Brunszwiku i jej matkę Jolene Fairbanks of Liberty; Wnukowie, Samantha, Johnny i Juliana Svoboda; Siostrzeniec Julian Hase z Florydy; wielu wspaniałych kuzynów; jego współbracia i siostry w Straży Pożarnej Wolności; i cztery przyjazne koty.

Oprócz rodziców poprzedził go brat Joseph Nardella i siostra Carole Nardella Hase, których bardzo kochał.

Córka Jima chce dr. Tejdeep Singh, dr. Antonia Bogyi i Joseph Simon z Youngstown VA Clinic, dr. Zeinie El Amil i całemu zespołowi onkologicznemu w Mercy Health oraz pielęgniarkom z domu hospicyjnego za doskonałą opiekę.

READ  Hurkacz zdenerwował Tsitsipasa na Miami Open

Rodzina i przyjaciele mogą spotkać się w Schiavone Funeral Home, 1842 Belmont Ave., Youngtown, OH w niedzielę, 28 listopada 2021, od 14.00 do 17.00.

Nabożeństwo żałobne z odznaczeniami wojskowymi odbędzie się w poniedziałek 29 listopada 2021 o godzinie 11:00 w New Life Christian Fellowship, 2088 Tibbetts Wick Road, Girard.

Zamiast kwiatów można przekazać darowizny na rzecz Hospicjum House, 9830 Sharrott Road, Polska, OH 44514 lub Youngstown VA Clinic Food Pantry; Skontaktuj się z wolontariatem pod numerem 330-740-9200 wew. 44763.

Zapraszamy na stronę www.schiavonefh.com, aby wyrazić nasze kondolencje.

(podpowiedź specjalna)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.