Connect with us

Sport

Brytyjski gigant podpisał kontrakt z KSW. Waży ponad 160 kg!

Published

on

Wzrost 204 cm, waga 160 kg i biceps powyżej 55 cm – to parametry Martyna FordBrytyjczyk, z którym podpisał kontrakt KSW. Stowarzyszenie Polskie MMA relacjonował Forda dwa lata temu, ale do tej pory 38-latek nie zadebiutował. Jednak w niedzielę zamieścił film pokazujący, jak podpisuje kontrakt.

Obejrzyj wideo
Karolina Owczarz: Zawsze mam kryzys tuż przed walką. Wtedy płaczę i nie chcę walczyć

– Mam przed sobą długoterminowy kontrakt z KSW, który podpiszę i oficjalnie w tym miejscu. Zamknę usta przed wieloma ludźmi. OK, gotowe. Podpisałem kontrakt i przestałem rozmawiać, bo wciąż jest dużo do zrobienia. Powiedziałem, że tak, i wiele osób w to wątpi. Było wiele projektów, które były dla mnie priorytetowe, ale teraz umowa została podpisana i walka Jest bezpieczna. – Zachowaj czujność – powiedział Ford.

Ford na co dzień zajmuje się kulturystyką, a także gra aktora (także jako rywal Jurija Bojki w ostatniej części „Undisputed”).

Kto mógł spotkać Forda?

Jego walka z Mariuszem Pudzianowskim, który przegrał dwie z trzech ostatnich walk (z Szymonem Kołeckim i Karolem Bedorfem), z pewnością byłaby dobrze wyprzedana. Pokonał tylko Erko Jun. Może to Bośniak z niemieckim paszportem, który zostanie rywalem Forda.

Ford zyska nowych fanów dla KSW. Instagram kulturysty śledzi prawie trzy miliony fanów. Dla porównania: Mariusz Pudzianowski ma 375 tys. Obserwujących.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]

READ  FC Barcelona idzie do sądu. Prosi Neymara o miliony euro. Piłka nożna „Stał się nieuczciwie bogaty”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.