Connect with us

Sport

Bracia w Polsce schrzanili to jako podcast i partner biznesowy | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcie personelu / Lily Nickel …. Bracia Luke (po lewej) i Isaac Schuster utworzyli prowizoryczną stację podcastową przed biurem Nationwide Mortgage Bankers w Polsce, aby zaprezentować swój program The MLO Bros.

POLSKA – Bracia Isaac i Luke Schuster mówią, że zawsze byli otwarci, ale wnieśli tę etykietę na nowy poziom, kiedy rozpoczęli podcast poświęcony problemom w Polsce.

W ciągu dnia 27-letni Isaac i 42-letni Luke są urzędnikami ds. kredytów hipotecznych w Nationwide Mortgage Bankers, ale nie dowiecie się o tym, patrząc na nich lub nawet na ich biuro.

Bracia Schuster nie pasują do typowych kształtów urzędników zajmujących się kredytami hipotecznymi, gdy noszą czapki bejsbolowe skierowane do tyłu, sportowe spodnie i t-shirty z tatuażami Luke’a z Gwiezdnych Wojen.

„Twoi klasyczni bankierzy to garnitury i krawaty, a my jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy zwykłymi facetami, z którymi możesz się utożsamiać” – powiedział Isaac.

Na ich ścianach znajduje się duży odcisk balroga z Władcy Pierścieni, replika „kija baseballowego Lucille” z popularnego programu telewizyjnego „The Walking Dead” oraz flaga z ich macierzystej uczelni South Range. Na pierwszy rzut oka przedmioty te mogą zostać pomylone z różnymi dekoracjami, ale każdy artefakt reprezentuje jedną jego stronę: samozwańczą stronę „nerdy”, stronę dumy rodzinnego miasta i konsumenta mediów, który stał się twórcą. Nic w ich biurze nie mówi „wspólne” i im się to podoba.

Chociaż ich praca w ciągu dnia nie jest niczym niezwykłym, w nocy zamieniają się w prezenterów podcastów dla The MLO Bros.. Isaac wpadł na ten pomysł, ponieważ ona i inne lokalne firmy nie miały sklepów podczas marcowej blokady COVID-19 2020.

Pomysł przerodził się w imponujący i popularny program, który w każdy wtorek i czwartek wieczorem przyciągał prawie 4000 obserwujących na Facebooku i prawie 2000 słuchaczy. Wiedzieli, że nagle nie mogą skorzystać ze znacznie większej platformy, więc postanowili wykorzystać ją na dobre.

READ  Wimbledon 2021 Dzień 8: Hurkacz nokautuje Miedwiediewa, później Barty gra | Wiadomości tenisowe

„Stało się 'świętym gównem, mamy coś do powiedzenia’ i musimy korzystać z tej platformy na zawsze, ponieważ ludzie dbają o to, co myślimy; słuchają naszej opinii – powiedział Łukasz.

Luke zauważył brak komunikacji między lokalnymi władzami a ludźmi, którym służą, a także brak odpowiedzialności, więc teraz transmitują spotkania rady i zarządu oraz organizują fora kandydatów na nadchodzące wybory. Prowadzą także społecznościowe strony na Facebooku, takie jak Everything Poland, Ohio, na których mieszkańcy mogą dzielić się swoimi problemami i rozmawiać.

RĘKA Z POWROTEM

Podcast z taką rzeszą fanów z pewnością przyniesie przepływ gotówki, ale bracia nie zatrzymali ani grosza. Częścią ich misji związanej z podcastem jest dawanie z powrotem lokalnym firmom i ludziom, którzy tego potrzebują w Dolinie Mahoning. Sponsorowali drużyny sportowe i indywidualnych graczy i szacują, że w ciągu ostatnich dwóch lat przekazali prawie 16 000 dolarów różnym organizacjom charytatywnym i organizacjom w okolicy.

W ostatnie Święto Dziękczynienia bracia dali 500 indyków wszystkim potrzebującym. W typowy sposób braci Schuster zrobili z tego wydarzenia występ, ubierając się w stroje pielgrzyma i indyka – w pewnym momencie Izaak nawet tańczył w swoim stroju pielgrzyma na rogu College Street, aby przyciągnąć uwagę, gdy byli z setkami indyków. Tylko kilka godziny dziennie zostały pozostawione. Pamięta to jako swoje dotychczasowe ulubione wspomnienie.

BRAT BIOSU

Chociaż ich zaangażowanie w ulepszanie swojej społeczności sugeruje, że urodzili się i wychowali w wiosce, bracia dorastali w północnej Limie i odwiedzili South Range. Luke ukończył szkołę w 1997 roku, a jego nazwisko wciąż znajduje się w szkolnej galerii sław piłkarskich, podczas gdy Isaac ukończył szkołę w 2012 roku z wieloletnim doświadczeniem w koszykówce i piłce nożnej.

Luke uczęszczał do Westminster College, a Isaac do Youngstown State University. Luke przeprowadził się do Polski w 2007 roku ze swoją obecną żoną Maggie, nauczycielką w McKinley Elementary. Mają trzech synów poniżej 10 roku życia: Lucasa, Camerona i Bena.

READ  Polska - Ukraina: Jerzy Brzęczek ostro po trawie na Stadionie Śląskim

Isaac podążył za nim dziewięć lat później w 2016 roku i mieszka w wiosce ze swoją żoną Shelby i jamnikiem Marshallem. Isaac zwrócił uwagę, że Marshall wygrał wyścig psów Weinera na Canfield Fair, a trofeum dumnie stoi w kącie ich niezwykłego biura.

Izaak jest najmłodszy, a Łukasz najstarszy, a pomiędzy nimi są dwie siostry. Ich 15-letnia różnica wieku nigdy nie wywołała między nimi problemu, ale podniosła kilka brwi. Często myli się ich z ojcem i synem lub wujkiem i siostrzeńcem, ale obaj powiedzieli, że ich związek nie może być już braterski. W typowy dla młodszego brata sposób, Izaak robił wszystko, co robił jego starszy brat, ale mógł podążać nieco bliżej niż inni.

Luke rozpoczął swoją karierę jako specjalista ds. kredytów hipotecznych 20 lat przed Isaac’iem i zatrudnił Isaaca do pracy w jego satelickim biurze Nationwide Mortgage po osiedleniu się w Polsce w 2019 r. po skakaniu z różnych prac bankowych. Powiedział, że nigdy nie był bankierem w garniturze i krawacie i chciał być swoim własnym szefem. W biurze Luke jest szefem Isaaca, ale po pracy, jeśli chodzi o nagrywanie podcastu, mówią, że są partnerami, ale nawet partnerzy od czasu do czasu walczą.

„Zawsze się dogadujemy, ale uderzamy się w głowę, mam na myśli, że z twoim bratem ciężko się pracuje” – powiedział Isaac. Chociaż ich związek z rodzeństwem czasami tworzy niezwykłą dynamikę w miejscu pracy, oboje twierdzą, że się równoważą; Izaak jest marzycielem, a Łukasz śmiałkiem.

Zaangażowanie braci we wspólnotę rośnie z każdym podcastem i wydarzeniem i mają nadzieję, że będą nadal służyć wiosce, którą teraz nazywają domem, poprzez swoje darowizny i rzecznictwo – wszystko z niewielkim marginesem.

Aby zaproponować sobotni profil, skontaktuj się z redaktorem funkcji Burtonem Cole pod adresem [email protected] lub redaktorem Metro Marly Reichert pod adresem [email protected]

READ  Gareth Southgate jest zadowolony ze zwycięstwa Anglii w Albanii, ale apeluje o poprawę zderzenia wiadomości piłkarskich z Polski

[email protected]

https://search-prod.lis.state.oh.us/solarapi/v1/general_assembly_134/bills/hb206/IN/00/hb206_00_IN?format=pdf

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *