Connect with us

Świat

Bolsonaro „w porządku” po tym, jak został przewieziony do szpitala po 10-dniowym ataku czkawki, Jair Bolsonaro

Published

on

Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro, który przebywa w szpitalu z powodu komplikacji po niemal śmiertelnym ukłuciu noża w 2018 roku, powiedział w sobotę, że czuje się dobrze i nie może się doczekać powrotu do pracy.

Szpital Vila Nova Star, w którym Bolsonaro przebywał od środy, powiedział, że robi zadowalające postępy i może zostać wypisany w ciągu kilku dni, podczas gdy główny chirurg Antonio Macedo powiedział dziennikarzom, że może zostać wypisany w niedzielę.

Bolsonaro zaproponowano w sobotę dietę składającą się z zup i przecierów i jeśli nie zareaguje negatywnie, w oświadczeniu szpitalnym stwierdzono, że może zostać wypisany w ciągu najbliższych kilku dni.

66-letni Bolsonaro przebywa od środy w szpitalu w São Paulo w celu leczenia niedrożności jelit po dźgnięciu nożem w 2018 roku.

Podobno po raz pierwszy został przyjęty do szpitala wojskowego w stolicy, Brasilii, po tym, jak cierpiał na nieustanną czkawkę, która trwała ponad 10 dni.

Zdrowie Bolsonaro stało się przedmiotem spekulacji medialnych po serii publicznych wystąpień, podczas których wyraźnie miał trudności z przemówieniem.

Zanim został przyjęty do szpitala, Bolsonaro powiedział w mediach społecznościowych, że jego problem z czkawką zaczął się po tym, jak zachorował na listopad.

Podczas sobotniego wydarzenia online na żywo z okazji otwarcia oddziału banku Caixa Economica w północnym stanie Ceará, Bolsonaro powiedział, że czuje się dobrze i chce wrócić do pracy.

„W porządku, dzięki Bogu. Problem, który miałem na początku tego tygodnia, był nadal spowodowany raną kłuta, którą otrzymałem w 2018 roku … od czasu do czasu wpływa na jelita” – powiedział Bolsonaro podczas wydarzenia na żywo i stwierdził, że będzie nie mieć operacji.

“Nie mogę się doczekać powrotu do pracy, poznania przyjaciół i naprawdę… Brazylia przenieś się ”- dodał.

READ  Australijski skarbnik Josh Frydenberg rozmawia z Facebookiem o prawie medialnym
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *