Connect with us

Nauka

BNP Paribas przedłuża pobyt w Centrum Biurowym Lubicz

Published

on

BNP Paribas Bank przedłużył umowę najmu za ok. 1 000 m² na parterze kompleksu biurowego Centrum Biurowego Lubicz w Krakowie, którego właścicielem jest Globalworth.

Od 2011 r. w Centrum Biurowym Lubicz znajduje się oddział regionalny BNP Paribas Banku oraz dział zarządzania majątkiem.

Doskonała lokalizacja i wysokiej klasy powierzchnia biurowa sprawiły, że Centrum Biurowe Lubicz jest ulubionym wyborem firm z sektora bankowego i biznesowego. Nieustannie inwestujemy w nasze nieruchomości i do tego kompleksu planujemy również wprowadzić szereg nowych udogodnień, o których będziemy mogli porozmawiać już niedługo. Najemcy doceniają nasze proaktywne podejście i doskonały model zarządzania właścicielami, co zaowocowało przedłużeniem umów najmu i nowymi umowami.
Julie Archambault, Senior Leasing Manager Globalworth Poland

Centrum Biurowe Lubicz składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 25 300 m². oferując wysoki poziom komfortu swoim użytkownikom. Zlokalizowany jest w centrum miasta, w pobliżu Dworca Głównego i Ronda Mogilskiego oraz 15 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice. Oba budynki kompleksu otrzymały certyfikaty BREEAM na poziomie „Very Good” i są w trakcie recertyfikacji na poziomie „Excellent”.

READ  Accolade powiększa się o 100 000 m² w Gorzowie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *