Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Bjka w samolocie KLM. Nie chcieli nosić masek, byli agresywni. „Chodź, tu są dzieci” | Wiadomości ze świata

Published

on

Bjka w samolocie KLM.  Nie chcieli nosić masek, byli agresywni.  „Chodź, tu są dzieci” |  Wiadomości ze świata

Wydarzenie odbyło się w piątek na pokładzie Boeinga 737 holenderskich linii lotniczych KLM, który leciał z Amsterdamu na Ibizę. Film z incydentu udostępnił na Instagramie Menno Swart, dziennikarz i specjalista w dziedzinie lotnictwa, który prawdopodobnie był na pokładzie.

Walka na pokładzie samolotu KLM. Nie chcieli nosić masek, byli pijani

Jedno z nagrań przedstawia zmaganie się uczestników lotu, którzy próbują uspokoić jednego z mężczyzn bez maski. Jeden z pasażerów krzyczy: „Przestańcie teraz. Są dzieci”. W dalszej części nagrania widać, że jeden ze sprawców zdarzenia leży na ziemi, obezwładniony przez pozostałych pasażerów. W pobliżu stoi pracownik KLM.

Dziennikarz, który udostępnił nagranie powiedział, że sprawcami zdarzenia byli pijani Brytyjczycy, którzy również mieli pić alkohol na pokładzie samolotu. Mówiono, że mężczyźni odmawiali zakładania masek i byli agresywni w stosunku do innych pasażerów. „Doszło do dwóch aresztowań” – pisze autor nagrania.

Jak donosi „Niezależny”cytując informacje uzyskane od KLM, mężczyźni rzeczywiście zostali aresztowani po wylądowaniu samolotu na Ibizie przez funkcjonariuszy Guardia Civil. – Pilot poinformował lokalne władze i po przylocie obaj pasażerowie zostali zatrzymani – powiedział rzecznik przewoźnika. Potwierdził również doniesienia autora nagrania, że ​​mężczyźni byli agresywni wobec innych pasażerów i odmawiali noszenia masek, które są obowiązkowe na pokładzie samolotów KLM.

Obejrzyj wideo
Maski ochronne – nie popełniaj tych błędów

READ  Koronawirus w Wielkiej Brytanii: przywrócona kwarantanna z trzech krajów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *