Connect with us

Najważniejsze wiadomości

BETER Setka Cup powiększy się o nowy obiekt w Polsce

Published

on

LEPIEJ Puchar Setki, międzynarodowa platforma tenisa stołowego, otworzyła zupełnie nowe miejsce w Gdańsku. Jest 13cz Ogólnie rzecz biorąc, to miejsce zostało stworzone przez BETER na potrzeby Setka Cup i jako pierwsze w Polsce, potwierdziła firma. Wszystko to jest częścią większej strategii ekspansji, którą BETER realizuje dla swojego produktu, z nowym miejscem, w którym odbywa się jeden turniej dziennie.

Turniej oparty jest na systemie każdy z każdym i składa się z sześciu graczy walczących o różne nagrody. Każdy turniej składa się z 15 gier, a BETER spodziewa się każdego miesiąca udostępnić widzom i operatorom partnerskim ponad 450 dodatkowych gier.

Puchar Setki z powodzeniem rozszerzył się na cały obszar, otwierając podobne obiekty w Pradze i Kiszyniowie, a także w wielu ukraińskich miastach, w tym w Sumach, Lwowie, Dnieprze i Kijowie. Setka Cup współpracowała również z wieloma lokalnymi stowarzyszeniami i federacjami tenisa stołowego, aby zapewnić stały napływ entuzjastycznych graczy.

Obecnie Setka Cup jest gospodarzem ponad 10 000 imprez tenisa stołowego każdego miesiąca, co czyni go jednym z największych atutów BETER Sports. Każdy mecz trwa około 30 minut, co oznacza, że ​​dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu wydarzenia i materiały filmowe dla fanów tenisa stołowego i obstawiających. Komentując niedawną premierę, Maria Mashchenko, dyrektor zarządzająca BETER Sports, powiedziała:

Z przyjemnością dzielimy się wiadomościami o międzynarodowym rozwoju Setka Cup. Uruchomienie nowej areny wzmocni i poszerzy naszą społeczność turniejową i sportową, która liczy już 800 zawodników.

Mashchenko zapewnił, że wszystkie wydarzenia Setka Cup są dostosowane do najwyższych standardów uczciwości i branżowych oraz że BETER wykorzystuje własną technologię wewnętrzną, aby zapewnić zgodność i uczciwość. Setka Cup to projekt, dodał prezes, który wychodzi zarówno naprzeciw potrzebom użytkowników nowej generacji, jak i wysokim wymaganiom branży bukmacherskiej.

READ  Relacja Anglii do FA po starciu z Polską podczas remisu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *