Connect with us

Świat

BBC otrzymuje 100 000 skarg dotyczących relacji księcia Filipa

Published

on

22:08 PDT 12.04.2021

przez

Abid Rahman

Decyzja brytyjskiego nadawcy publicznego o skróceniu zaplanowanego programu na rzecz zasięgu od ściany do ściany po śmierci księcia Edynburga spowodowała rekordową liczbę skarg.

Decyzja BBC o odcięciu audycji telewizyjnych i radiowych i nadaniu BBC relacji od ściany do ściany Książę Filip umiera W ubiegły piątek wpłynęło ponad 110 000 skarg publicznych.

Strażnik Gazeta donosi, że rekordowa liczba osób w Wielkiej Brytanii złożyła skargę bezpośrednio do BBC na relacje nadawcy publicznego w ciągu 24 godzin od ogłoszenia śmierci księcia Edynburga w wieku 99 lat.

Pałac Buckingham opublikował oficjalną wiadomość o śmierci księcia w piątek w południe czasu lokalnego. W tym momencie BBC odwołało swoje harmonogramy, aby przekazać wiadomości. BBC One, BBC Two i BBC News nadawały ten sam kanał, a BBC Four został całkowicie wycofany z anteny. Popularne programy, takie jak długo działające mydło Eastenders i finał sezonu Szef kuchni zostały wyprzedane na rzecz programów informacyjnych, a także programów dokumentalnych i hołdujących życiu księcia.

Zdecydowana większość skarg sugerowała, że ​​BBC była nadmierna i zagłuszała inne tematy wiadomości, takie jak pandemia, oprócz skarg na anulowane programy. Strażnik Raporty.

Liczba skarg przyćmiła poprzedniego rekordzistę przedstawionego przez BBC Jerry Springer: Musical Doprowadziło to do 63 000 skarg w 2005 roku.

READ  W Syrii wciąż kopie się masowe groby – powiedział senatorom USA anonimowy demaskator
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.