Connect with us

technologia

Apple zastąpi AirPods Pro problemami ze statycznymi i trzaskającymi

Published

on

Apple uruchomiło program serwisowy dla AirPods Pro, w którym występują między innymi problemy z trzaskaniem i statystyką.

Apple uruchomiło program serwisowy dla AirPods Pro, w którym występują między innymi problemy z trzaskaniem i statystyką.
zdjęcie:: Adam Clark Estes

Jeśli słyszałeś szumy lub trzaski na słuchawkach AirPods Pro, możesz być pewien: jesteś zdrowy. Problemy z dźwiękiem są w rzeczywistości problemem Apple i firma chciałaby je naprawić za darmo.

Apple rozpoczął jeden Program serwisowy w piątek dla AirPods Pro wyprodukowanych przed październikiem 2020 r. Według Apple, użytkownicy urządzeń, których dotyczy problem, mogą słyszeć trzaski lub szumy statyczne, które nasilają się w hałaśliwym otoczeniu podczas ćwiczeń lub połączeń. Oprócz tego problemu w niektórych słuchawkach AirPods Pro mogą występować problemy z aktywną redukcją szumów, które nie działają zgodnie z oczekiwaniami. Może to prowadzić do problemów, takich jak utrata basów.

Inne problemy obejmują wzrost hałasu otoczenia, takiego jak hałas samolotowy lub drogowy.

Użytkownicy, którzy napotykają co najmniej jeden z powyższych problemów, mogą skontaktować się z firmą Apple lub Apple Autoryzowany przez Apple Dostawca usług do zbadania Twojego urządzenia. Jeśli Apple lub usługodawca na pewno AirPods Pro zostaną wymienione, aby urządzenia kwalifikowały się do programu serwisowego. Program zawiera jedną lub obie słuchawki.

Chociaż wkładki douszne są wymienione, etui AirPods Pro nie jest dotknięte żadnymi problemami z dźwiękiem i nie jest objęte programem serwisowym.

Firma Apple nie określiła, co może powodować problemy z dźwiękiem, chociaż niektórzy spekulowali, że tak jest Problem ze sprzętem. użytkownik mieć narzekał na problem od miesięcy. jaApple wypuściło kilka w maju Porady dotyczące rozwiązywania problemów na swojej stronie internetowej dla osób ze statycznymi i trzaskającymi hałasami, które przypuszczalnie są spowodowane zakłóceniami radiowymi lub niektórymi aplikacjami. Teraz wiemy, że tak nie było.

Biorąc pod uwagę, że AirPods Pro nie są dokładnie tanie (250 USD), Cieszę się, że użytkownicy, którzy tego doświadczyli, mogą rozwiązać te problemy. (Doświadczyłem trzaskania, ale nie w przypadku AirPods Pro i zawsze bałem się, że moje słuchawki eksplodują. Nowy program serwisowy Apple obejmuje urządzenia na całym świecie i dotyczy AirPods Pro dwa lata po zakupie.

READ  Nic dziwnego, że nowa aktualizacja Zelda: Tears Of The Kingdom ma na celu błędy związane z powielaniem przedmiotów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *