Connect with us

Gospodarka

Apple zablokowało aktualizację Facebooka | GRYOnline.pl

Published

on

Ambasada
I sprzêt soft
dzisiaj, 12:35

Facebook poprosił Apple o rezygnację z 30% marży, ale został odrzucony. Pomysł polegał na pomocy małym firmom.

Apple wkracza na wojenną ścieżkę? jeszcze raz.

Walka sądowa między twórcami Czternaście dni a Apple dopiero się zaczyna, ale producent popularnych telefonów znalazł już nowego przeciwnika. Aktualizacja Facebooka została zablokowana w App Store.

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa Facebook postanowił udzielić niewielkiej pomocy małym firmom. Nowa funkcja powinna umożliwić wyszukiwanie zagrożonych firm, ponieważ ułatwia organizowanie wydarzeń internetowych na żywo, za które użytkownicy muszą płacić. Ze względu na dobroczynność tej aktualizacji Facebook on zdecydował Nie pobieraj prowizji za zakupy dokonane w ramach nowej funkcji na następny rok. Wezwał także Apple do rezygnacji z 30% marży. ??Dla ny Krezus?? on odmówił.

Z powodu odrzucenia Facebook postanowił poinformować użytkowników, gdzie trafią ich pieniądze. Pod przyciskiem ?? Zakup ?? Z informacji wynikało, że tylko 70% kwoty, jaką zapłacilibyśmy, trafi do sprzedawcy. Apple zablokował aktualizację, ale firma Zuckerberga to zrobiła oznajmiłaŻe znajdzie sposób na utworzenie powiadomienia o aplikacji, na którą idą pieniądze użytkowników.

Apple zablokowało aktualizację na Facebooku - Rysunek 2

Via about.fb.com

To nie jedyny raz, kiedy obie firmy wystartowały w ostatnich dniach. Niedawno decyzja Polityka prywatności Apple może kosztować Facebooka fortunę.

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020

Newsroom GOL

Zapraszamy Cie Polub profil newsroomu na Facebooku. Znajdziesz tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale także szereg fajnych dodatków.

READ  Polski PMI dalej spada w kwietniu w wyniku słabego przemysłu i zamówień | złapać
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *