Connect with us

Zabawa

Bajkowy ślub Moniki Pietrasińskiej: kilkaset lat ciasta, skomplikowana aranżacja taneczna, fajerwerki (ZDJĘCIA)

Published

on

Monika Pietrasińska przeszedł do historii show-biznesu jako osoba, która na branżowe wydarzenie przyjechała bez bielizny i której genitalia były widoczne pod sukienką.

Pokazała też swoje wdzięki lekkoduch i pojawił się w serialu Bogata miłość. To właściwie koniec ich działalności medialnej.

Monika zniknęła z życia publicznego, ale przypomniała sobie siebie cztery lata temu, kiedy chwaliła się swoim zaręczynami. Następnie wskazała na Instagram pierścionek z brylantem i bukiet ze stu czerwonych róż.

Niestety, W końcu ślub się nie odbyła celebrytka na chwilę „odpoczęła od mężczyzn”. W końcu została trafiona strzałą kupidyna.

Wesela pandemiczne. Wirusolog: Jestem temu przeciwny, duże ryzyko

Ostatnio Pietrasińska pochwaliła się kolejnym zaręczynami, aw piątek powiedziała „tak” ukochanej podczas uroczystości w Pałacu Rozalin. Został mężem Moniki Paweł Stypka.

bCSSKSDh

Goście weselni nie byli zbyt dyskretni i zamieścili wiele relacji z tego wydarzenia na Instagramie. Był bardzo żywiołowy Kajetan Góraktóra czesała Monikę do ślubu. Na zdjęciach i filmach widzimy celebrytkę w błyszczącej sukience z wysokim rozcięciem, które odsłania jej nogi.

Młoda para zatańczyła spektakularny „pierwszy taniec”. Zrobili choreografię z wieloma zakrętami i wyciągami. Dodał magicznej atmosfery Dym pokrył całą podłogę. Na gości czekał wielopoziomowy tort bogato zdobiony kwiatami.

bCSSKSDi
bCSSKSDj
bCSSKSDC

READ  Horoskop dzienny na środę, 2 września 2020 r. Wróżenie na dziś dla Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Ryb, Wodnika
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *