Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Apple uruchamia samoobsługową naprawę w Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii

Published

on

Firma Apple ogłosiła dziś, że samoobsługowa naprawa jest już dostępna w Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii, udostępniając instrukcje naprawy oraz oryginalne części i narzędzia Apple za pośrednictwem Apple Self Service Repair Store. Klienci, którzy chcą samodzielnie dokonywać napraw, mogą używać silikonu Apple do wykonywania wielu najczęstszych napraw iPhone’a 12 i iPhone’a 13 oraz notebooków Mac.

Samoobsługowy sklep naprawczy zapewnia dostęp do ponad 200 części i narzędzi, a także przewodników napraw. Program oferuje klientom doświadczonym w złożoności naprawy urządzeń elektronicznych możliwość samodzielnego wykonania naprawy przy użyciu tych samych instrukcji, części i narzędzi, co w sklepach detalicznych Apple i autoryzowanych serwisach Apple.

„Wierzymy, że najlepszą technologią dla naszych klientów i planety jest technologia długowieczna, dlatego projektujemy nasze produkty tak, aby były trwałe i rzadko wymagały konserwacji lub naprawy” — powiedział Jeff Williams, dyrektor operacyjny Apple. „Ale kiedy potrzebna jest naprawa, chcemy, aby klienci mieli wiele opcji bezpiecznej i niezawodnej naprawy. Dlatego cieszymy się, że możemy uruchomić samoobsługowe naprawy w Europie, dając naszym klientom bezpośredni dostęp do oryginalnych części, narzędzi i instrukcji Apple”.

Naprawa samoobsługowa

Każda oryginalna część Apple jest projektowana i konstruowana dla każdego produktu oraz poddawana szeroko zakrojonym testom, aby zapewnić najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność. Części są takie same – w tej samej cenie – jak te oferowane przez sieć autoryzowanych serwisów Apple. Klienci mogą zwracać wymienione części do Apple w celu ich odnowienia i recyklingu, aw wielu przypadkach otrzymują kredyt na ich zakup.

Zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia najlepszych napraw produktów Apple, narzędzia Apple dostępne dla klientów w samoobsługowym sklepie naprawczym są zaprojektowane tak, aby wytrzymać rygory profesjonalnych, masowych napraw, które wymagają bezpieczeństwa i niezawodności mają najwyższy priorytet. Wysokiej jakości narzędzia oferowane w ramach samoobsługowej naprawy obejmują klucze dynamometryczne, tacki naprawcze, wyświetlacze i pistolety bezprzewodowe i wiele innych.

READ  Jakie jest ustawodawstwo dotyczące kryptowalut w Polsce?

Apple będzie oferować zestawy do wypożyczania narzędzi za 49 USD, więc klienci, którzy nie chcą kupować narzędzi do pojedynczej naprawy, nadal będą mieli dostęp do tych profesjonalnych narzędzi do naprawy. Zestawy do wypożyczenia tygodniowego wysyłane są do klientów bezpłatnie.

Samoobsługowa naprawa jest częścią wysiłków Apple zmierzających do dalszego zwiększania dostępu do napraw i poprawy możliwości naprawy produktów w miarę upływu czasu. Dla zdecydowanej większości klientów, którzy nie mają doświadczenia w naprawie urządzeń elektronicznych, najbezpieczniejszym i najbardziej niezawodnym sposobem na naprawę jest skorzystanie z profesjonalnego serwisu z certyfikowanymi technikami korzystającymi z oryginalnych części Apple.

W ciągu ostatnich trzech lat Apple prawie podwoił liczbę punktów serwisowych z dostępem do oryginalnych części Apple, narzędzi i szkoleń, w tym ponad 4000 niezależnych dostawców usług naprawczych. Globalna sieć ponad 5000 autoryzowanych dostawców usług Apple obsługuje ponad 100 000 aktywnych techników. W rezultacie ośmiu na dziesięciu klientów Apple znajduje się w zasięgu 30 minut od autoryzowanego serwisu w dowolnym miejscu w Europie.

MacDaily News Take: Gratulacje dla majsterkowiczów z Belgii, Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii!

Prosimy o wsparcie MacDailyNews. Kliknij lub stuknij tutaj, aby wesprzeć naszą niezależnie blog techniczny. Dziękuję bardzo!

Kupuj w Apple Store na Amazon.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *