Connect with us

Zabawa

Film „Trójkąt” Phoebe Dynevor i Logana Lermana podpisuje umowy – ostateczny termin

Published

on

Film „Trójkąt” Phoebe Dynevor i Logana Lermana podpisuje umowy – ostateczny termin

EKSKLUZYWNY: Mister Smith Entertainment zamknął przedsprzedaż na głównych terytoriach Logana Lermana oraz Phoebe Dynevor komedia romantyczna Trójka.

W przypadku Francji podpisano umowy z Metropolitan; Signature Entertainment w Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii; Seven.One Entertainment Group na Niemcy; Kino RAI dla Włoch; Mis.Label dla Skandynawii; NOS Lusomundo dla Portugalii; Just Entertainment dla krajów Beneluksu; Wielka Brytania Filmy dla Izraela; Front Row Filmed Entertainment dla Bliskiego Wschodu; Międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą na Amerykę Łacińską; Film ACME dla krajów bałtyckich; Vertical Entertainment dla Bułgarii, Węgier i Rumunii; AQS dla Czech i Słowacji; Blitz dla byłej Jugosławii; i Monolith Films dla Polski.

Bridgetona Star Dynevor (w jednym z jej pierwszych projektów od czasu hitu Netflixa) i gniew Aktor Lerman wyreżyseruje historię młodego mężczyzny, którego wieloletnia sympatia doprowadziła go do nieoczekiwanego trójkąta. Myśli, że jego największe marzenie się spełni, ale kiedy fantazja się kończy, wszyscy trzej zostają z zaskakującymi i zmieniającymi życie konsekwencjami, które zmuszają ich do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny.

Zdjęcia do filmu, którego zdjęcia mają rozpocząć się w przyszłym roku, wyreżyserował Chad Hartigan (Mała ryba) na podstawie scenariusza Ethana Ogilby’ego. Nominowany do Oscara baner Star Thrower Entertainment (Król Ryszard) będzie produkować. CAA Media Finance reprezentuje Amerykę Północną.

David Garrett, założyciel i dyrektor generalny Mister Smith Entertainment, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni odpowiedzią, jaką otrzymaliśmy od naszych międzynarodowych partnerów na ten sugestywny, sprytny scenariusz. Uwielbiamy ten projekt i nie możemy się doczekać, aby go zrealizować”.

READ  EPki Handmaid's Tale przełamują „zabawę” stojącą za niszczycielską niespodzianką pogrzebową Sereny
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *