Connect with us

technologia

Apple potwierdzi problem z dźwiękiem, wymieni bezpłatnie

Published

on

Mężczyzna pokazuje AirPods Pro w sklepie Apple na East Nanjing Road 30 października 2019 roku w Szanghaju w Chinach. Nowe AirPods Pro firmy Apple z aktywną redukcją szumów trafią do sprzedaży w Chinach 30 października.

Wang Gang | VCG | Getty Images

jabłko powiedział w piątek że zastąpi słuchawki AirPods Pro, w których występują problemy z dźwiękiem.

Te problemy obejmują szum statyczny lub trzaski, który wzrasta w hałaśliwym otoczeniu oraz problemy z aktywną eliminacją hałasu.

Apple powiedział, że AirPods Pro wyprodukowane po październiku 2020 roku nie będą miały żadnych problemów.

Właściciele, którzy mają problemy, mogą skontaktować się z Apple online lub umówić się na spotkanie w Apple Store w celu bezpłatnej wymiany AirPods Pro. Wymienione zostaną tylko te urządzenia, w przypadku których potwierdzono występowanie problemów.

Wymiana dotyczy tylko pąków, a nie skrzyni ładunkowej. Apple nie oferuje podobnego programu dla innych modeli AirPod.

Użytkownicy zgłaszali skwierczące problemy z AirPods Pro wcześniej w tym roku. W maju firma Apple opublikowała w swojej witrynie internetowej dokumenty wsparcia z poradami, jak rozwiązać problem. Jednostki te zostały wymienione na gwarancji.

Apple AirPods to popularna linia słuchawek bezprzewodowych. Apple nie dzieli przychodów z AirPods, ale zgłosił przychody z „innych produktów” w wysokości 7,8 miliarda dolarów Kwartał kończy się we wrześniuObejmuje to AirPods, a także inne słuchawki i Apple Watch.

READ  Netflix podobno chętnie rozszerza działalność na gry wideo
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *