Connect with us

Sport

Koszmar Schalke trwa! Od 54 lat nie miał tak złej passy w Bundeslidze! Piłka nożna

Published

on

Koszmar Schalke trwa!  Od 54 lat nie miał tak złej passy w Bundeslidze!  Piłka nożna

Fani Schalke z Tęsknią za chwilą, aby przerwać passę przegranych zespołów. I tym razem szansa na wygraną wydawała się wielka, bo drużyna ze Stuttgartu to drużyna z tą jedyną w historii Bundesliga Wygrałeś najwięcej, 38 razy.

Obejrzyj wideo
Borussia Dortmund rozwaliła Schalke. Zobacz opis gry

Fatalna seria Schalke

A po 30 minutach kibice przeżyli chwilę radości, gdy Malick Thiaw wyprowadził swoją drużynę na szczyt. 19-letni zawodnik Schalke wykonał świetną robotę z rzutu wolnego w polu karnym i strzelił piłkę do bramki w swoim drugim meczu Bundesligi. Niestety, druga połowa zaczęła się źle, kiedy Selif Sane podał piłkę w polu karnym w 56. minucie, a Nicolas Gonzalez zamienił prześwietlenie na bramkę. Schalke zremisowało piąty mecz z rzędu, ale nadal pozostaje bez zwycięstwa.

Jest diagnoza Kamila Jóźwiaka. Trener Derby County podał oficjalne informacje

Fatalny by Schalke rozegrało już 22 mecze, co oznacza, że ​​gorsza jest tylko passa Tasmanii Berlin, która nie wygrała 31 meczów z rzędu w sezonie 1965/66.

Boniek ogłosił, ile polskich klubów zagra w eliminacjach nowych meczów. Boniek ogłosił, ile polskich klubów zagra w eliminacjach nowych meczów. „European Works League”

READ  Sąd UE odrzuca polskie i węgierskie wyzwania związane z gotówką za demokrację
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *