Connect with us

technologia

Apple ma ogłosić datę wydarzenia iPhone 12 w tym tygodniu

Published

on

Apple może ogłosić datę swojego wydarzenia iPhone 12 już w tym tygodniu, zgodnie z sugestią Bloombergs Mark Gurman na Twitterze. Podczas wydarzenia Apple ma zaprezentować nowy sprzęt Apple Watch, a oprócz nowego iPhone’a przedstawi szczegóły dotyczące harmonogramu premier iOS 14 i watchOS 7.

Tweet Gurmana następuje po pliku Wkład Jon Prosser, który twierdzi, że Apple ma komunikat prasowy z wtorku 8 września o 9:00 ET / 18:00 PT. Dzisiejszy tweet od Prossera nie zawiera żadnych konkretnych oświadczeń na temat tego, co Apple może ogłosić w tej informacji prasowej, ale wcześniej twierdził, że będzie to nowy iPad i Apple Watch opublikowany w tygodniu rozpoczynającym się 7 września.

Tweet Gurmana obala pogląd, że w tym tygodniu pojawi się sprzęt Apple, sugerując zamiast tego, że ogłoszenie wydarzenia online jest bardziej prawdopodobne w przypadku iPhone’a 12 i Apple Watch.

Ogólnie Apple ogłasza zaproszenia na wydarzenie na iPhonie i wysyła je na około dwa tygodnie przed zaplanowanym wydarzeniem. Jeśli Apple ogłosi wydarzenie iPhone 12 8 września, oznacza to, że rzeczywiste wydarzenie może mieć miejsce około 22 września.

Należy jednak zauważyć, że wydarzenie na temat iPhone’a 12 prawie na pewno będzie całkowicie wirtualne, podobnie jak WWDC 2020. Oznacza to, że Apple niekoniecznie musi poświęcać tyle czasu na realizację, co zwykle, ponieważ przedstawiciele prasowi nie muszą podróżować do Cupertino .

Nawet jeśli wydarzenie iPhone 12 odbędzie się jak zwykle we wrześniu, wiemy już, że sam iPhone 12 nie odbędzie się opublikowane najwcześniej w październiku. Obok iPhone’a 12 jest Apple oczekiwane do ogłoszenia nowy sprzęt Apple Watch. Krążyły inne plotki, że nowy iPad, nowy Apple TV, będzie mniejszy HomePod, AirTags i słuchawki nauszne.

READ  Nauczyciele językowi poruszają się w powiększeniu i wspierają uczniów na odległość

Jak myślisz, co może przynieść Apple w tym tygodniu i w pozostałej części roku? Czego najbardziej nie możesz się doczekać? Dajcie nam znać w komentarzach!

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Więcej.


Aby uzyskać więcej wiadomości Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *