Connect with us

technologia

Aplikacje na iOS i iPadOS do wypróbowania – luty 2021 r

Published

on

Na naszym kanale YouTube mamy ciągłą serię filmów, które mają na celu wyróżnienie nowych, interesujących i przydatnych aplikacji internetowych iPhone i iPad Uważamy, że warto pobrać i sprawdzić.

Jest tak wiele aplikacji w Sklep z aplikacjami Znalezienie nowych wysokiej jakości aplikacji do pobrania może być trudne. Ponadto łatwo przeoczyć niesamowite aplikacje, które są nieco starsze. Nasza oferta z lutego obejmuje aplikacje do dostosowywania zegarka Apple Watch i iPhone’a, a także wyszukiwania ich i zarządzania nimi Apple Music, Oglądaj programy telewizyjne, rób notatki i wiele więcej.

  • drozd (4,99 USD) – Soor to odtwarzacz muzyki zintegrowany z Apple Music i zaprojektowany tak, aby ułatwić znajdowanie nowej muzyki. Dostępnych jest wiele motywów i kompletnych elementów sterujących dla Apple Music, które ułatwiają przeglądanie zawartości, takiej jak utwory, udostępnianie treści i dodawanie utworów do list odtwarzania. Pochodzi z wieloma Widgety Można go dodać do ekranu głównego lub do centrum dzisiejszego dnia i ma atrakcyjny interfejs do bieżącej powtórki.
  • Prognoza telewizyjna (Darmowa) – prognoza telewizyjna umożliwia śledzenie programów telewizyjnych, które oglądasz, i łatwe oznaczanie odcinka, w którym aktualnie się znajdujesz. Pojawiają się powiadomienia, gdy nadawany jest nowy odcinek, a postępy można udostępniać znajomym i rodzinie. Są informacje o aktorach w programach telewizyjnych i rekomendacje dotyczące nowych programów. Prognoza telewizyjna jest bezpłatna w przypadku pięciu programów, ale kosztuje 0,99 USD miesięcznie za więcej.
  • Moloko (Darmowa) – Moloko to aplikacja tematyczna, która ułatwia dostosowywanie ekranu głównego iOS poprzez zamianę ikon. Oferuje szereg motywów z niestandardowymi ikonami dla aplikacji wbudowanych i innych firm. Są łatwe w instalacji, więc nie musisz używać aplikacji Skróty i ręcznie zmieniać ikony. Pamiętaj, że musisz zainstalować profil, aby korzystać z szybkiej zamiany ikon.
  • woliera (3,99 USD) – Aviary to zewnętrzny klient Twittera dostępny na wszystkich urządzeniach Apple, z którego można korzystać zamiast standardowych aplikacji Twittera. Ma prosty, czytelny interfejs, który można dostosować do własnych upodobań i obsługuje nowoczesne funkcje, takie jak ankiety, flagi skrótu, trendy i inne.
  • sztuka (Bezpłatne) – Craft to narzędzie do tworzenia i zarządzania dokumentami, które umożliwia robienie notatek i porządkowanie myśli. Obsługuje markdown, linki zwrotne, fragmenty kodu, obrazy i filmy, a wszystko, co stworzysz, można udostępnić za pośrednictwem łącza internetowego. Craft jest darmowy, ale jest dostępna opcja subskrypcji „Pro” za 4,99 USD miesięcznie. Plik Wersja Pro obsługuje większe opcje plików, zapewnia więcej miejsca do przechowywania i ma funkcję historii wersji.
  • BuddyWatch (Bezpłatny) – BuddyWatch to aplikacja, która ułatwia tworzenie nowych tarcz zegarka dla zegarka Apple Watch. Udostępniaj tarcze zegarka, wyświetlaj tarcze zegarków zaprojektowane przez inne osoby i otrzymuj sugestie dotyczące tarcz zegarka na podstawie własnych preferencji.
  • List Kitty (Darmowa) – Zaprojektowana przez Matthew Inmana z The Oatmeal, który opracował również popularną grę Exploding Kittens, Kitty Letter to gra słowna, w której tworzysz słowa z mieszanki liter, aby utworzyć eksplodującą armię kotów, które atakują twojego sąsiada i bronią twojego Dom. Możesz grać w kampanię dla jednego gracza lub rywalizować ze znajomymi.
READ  Deepfałszowania wyborów na Słowacji pokazują, że sztuczna inteligencja stanowi zagrożenie dla demokracji

Czy masz ulubioną aplikację na iOS? Dajcie nam znać w komentarzach. Zawsze szukamy nowych pomysłów na aplikacje na iOS i zawsze przeglądamy sugestie od MacRumors Czytelnik. Możesz zobaczyć nasze Rekomendacje z poprzednich miesięcyi nie przegap naszego Seria aplikacji na komputery Mac ze świetnymi aplikacjami na Maca, które warto sprawdzić.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *