Connect with us

technologia

Aplikacja Google Home testuje projekt nowej generacji

Published

on

Aplikacja Google Home testuje projekt nowej generacji

Na początku tego roku firma Google zrewidowała dwa główne sposoby Ludzie wchodzą w interakcję z aplikacją Dom. Firma drażni się teraz z „projektem nowej generacji aplikacji Google Home” i jest w trakcie szukam testerów.

„Program zaufanych testerów Google Nest” to posługiwać się usługa testowania produktów kod centrum zrekrutować „grupę bardzo oddanych testerów, którzy chcą pomóc Google Nest w testowaniu niewydanego produktu”.

Ten program koncentruje się na projektowaniu aplikacji Google Home nowej generacji. W testach mogą wziąć udział testerzy, którzy już korzystają z urządzeń Google Nest i chcą podpisać umowę NDA.

„Projekt nowej generacji” to jedyny opis, jaki mamy dzisiaj, podczas gdy „wymagania” stwierdzają, że musisz mieć „wszystkie produkty Google Nest, w tym: termostaty, Wi-Fi, głośniki, wyświetlacze, kamery, dzwonki do drzwi, zamki, Nest Protect (alarm przeciwdymowy ), Chromecasty”. Dodatkowo:

Aby kontrolować swoje produkty, musisz też użyć aplikacji Google Home lub Nest.

Musisz Utwórz konto z Centercode, aby się zalogowaćz zastrzeżeniem umowy o zachowaniu poufności (NDA).

  • Projekt Google Home nowej generacji

Google zaprezentowało przeprojektowaną aplikację Home na I/O 2022 w maju na tablety z Androidem który wygląda prawie tak samo jak dzisiaj, ale używa szyny nawigacyjnej. Ten duży element na ekranie wygląda dość dziwnie, mając tylko dwie zakładki. Nie jest jasne, czy jest to „projekt nowej generacji”, o którym dzisiaj mówią ludzie. Google też planuje jeden Aplikacja domowa dla Wear OS.

Przedstawiono najnowsze aktualizacje aplikacji Google Home przełączniki urządzeń interaktywnych w głównej siatce/zakładce. Możesz szybko wykonywać określone czynności (odtwarzanie/pauza, głośność, zasilanie i jasność) jednym dotknięciem lub przeciągnięciem. Tymczasem Karta Strona główna. został również przeprojektowany z kompaktową listą, aby pokazać więcej „najnowszych i istotnych aktualizacji”.

Aplikacje Google na tablety z Androidem

Mam nadzieję, że ten motyw Google Home nowej generacji wykracza poza wizualną / fizyczną postać i poprawia wydajność. Google powinien również uprościć podstawowe interakcje i zwiększyć niezawodność.

READ  Nowy telefon Nubia Red Magic ma ekran 165 Hz i do 18 GB pamięci RAM

Więcej w Google Home:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania. Więcej.


Odwiedź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *