Connect with us

technologia

Aktualizacja oprogramowania układowego PS5 poprawia funkcjonalność trybu tworzenia

Published

on

Ta aktualizacja oprogramowania układowego PlayStation 5, która jest obecnie w fazie testów beta, z pewnością zawiera wiele ulepszeń, na które warto się spodziewać. Jak również pozwala nam na modernizację pamięci SSD, Wprowadź ulepszenia systemu operacyjnego, oraz Wyświetlaj listy trofeów zgodnie z zamierzeniami Boga, funkcja tworzenia PS5 również otrzyma kilka ciekawych aktualizacji jakości życia.

Obszerne informacje o łatach oprogramowania układowego zostały napisane w całości i zawierają kilka stosunkowo niewielkich, ale godnych uwagi ulepszeń trybu tworzenia. Po pierwsze, podczas robienia zrzutów ekranu możesz wyłączyć komunikat potwierdzający, który pojawia się w prawym górnym rogu ekranu. Zapobiegnie to pojawianiu się w późniejszych nagraniach, jeśli nagrywasz kilka jednocześnie.

Podczas nagrywania filmu zegar pozostaje na ekranie u dołu ekranu. Dzięki tej aktualizacji licznik czasu znika po trzech sekundach i pojawia się ponownie w razie potrzeby, co jest miłe. Jeśli chcesz zapisać bieżącą rozgrywkę, Sony dodaje więcej opcji długości wideo. Następnie rozszerzyliśmy liczbę czcionek do dodawania tekstu podczas edycji zrzutów ekranu przed udostępnieniem.

Wreszcie aktualizacja zawiera więcej opcji włączania lub wyłączania niektórych dźwięków z klipów wideo lub podczas wysyłania. Możesz włączyć lub wyłączyć swój osobisty mikrofon i dźwięk imprezy w zależności od tego, czego chcesz.

Tutaj też nie ma nic monumentalnego, ale z pewnością kilka fajnych poprawek w tworzeniu i udostępnianiu ekranów i filmów. Czy zamierzasz skorzystać z tych nowych ulepszeń? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

READ  Oryginalna Celeste ma teraz sequel, w który możesz grać w przeglądarce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *