Connect with us

Zabawa

Amazon Prime Video dodaje reklamy dla wszystkich abonentów – oto wszystko, co musisz wiedzieć

Published

on

Amazon Prime Video dodaje reklamy dla wszystkich abonentów – oto wszystko, co musisz wiedzieć

Wczoraj Amazon ogłosił, że w przyszłym roku doda reklamy do podstawowego planu Prime Video. Jeśli teraz chcesz nadal korzystać z dotychczasowego doświadczenia bez reklam, będziesz musiał uiścić dodatkową opłatę.

Od czasu tego ogłoszenia otrzymaliśmy wiele pytań od naszych czytelników. Dlatego dzisiaj chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby odpowiedzieć na wiele najczęściej zadawanych nam pytań dotyczących tej zmiany.

Kiedy i gdzie Amazon doda reklamy do Amazon Prime Video?

Reklamy będą pojawiać się w filmach i programach telewizyjnych w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Kanadzie od początku 2024 r., a pod koniec roku we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Meksyku i Australii. Amazon twierdzi, że jego reklam będzie „znacznie mniej” w porównaniu do tych, które można zobaczyć w telewizji kablowej.

Jak możesz zachować brak reklam, jaki masz teraz w Prime Video?

Amazon twierdzi, że jeśli chcesz mieć Prime Video bez reklam, od przyszłego roku będzie Cię to kosztować dodatkowe 2,99 USD miesięcznie. Jak zapisać się na tę opcję? Amazon twierdzi, że powiadomi wszystkich klientów o zmianie e-mailem na kilka tygodni przed publikacją reklam. Ten e-mail zawiera informacje o tym, jak bezpłatnie dodać nową opłatę miesięczną w wysokości 2,99 USD.

Dlaczego Amazon Prime Video dodaje reklamy?

Wiemy tylko, co Amazon powiedział tutaj:

„Aby nadal inwestować w atrakcyjne treści i z czasem zwiększać tę inwestycję, od początku 2024 roku programy i filmy Prime Video będą zawierać ograniczone reklamy. Naszym celem jest wyświetlanie znacznie mniej reklam niż w przypadku telewizji linearnej i innych dostawców telewizji strumieniowej. Reklamy w treściach Prime Video zostaną udostępnione w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Kanadzie na początku 2024 r., a pod koniec roku we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Meksyku i Australii. W przypadku członków Prime nie są wymagane żadne działania. Nie wprowadzamy żadnych zmian w aktualnej cenie członkostwa Prime w 2024 roku. Będziemy także oferować nową opcję bez reklam dla członków US Prime za dodatkowe 2,99 USD miesięcznie*, a ceny dla innych krajów ogłosimy w późniejszym terminie. „Kilka tygodni przed wprowadzeniem reklam w Prime Video wyślemy członkom Prime e-mail z informacją, w jaki sposób mogą w razie potrzeby skorzystać z opcji bez reklam” – oznajmił Amazon w oświadczeniu. strona internetowa.

To wszystko, co wiemy na razie, gdy jesteśmy coraz bliżej, a Amazon ogłasza datę premiery i wszystkie inne szczegóły, które będziemy szczegółowo omawiać.

READ  Jakub Piątek • Dyrektor Prime Time

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *