Connect with us

Zabawa

„Sanatorium miłości” w serwisie Netflix! Współpraca TVP i Netflix jest coraz bliższa

Published

on

W serwisie Netflix pojawiły się dwa sezony Miłośników widzów „Sanatorium Miłości”. To kolejna produkcja TVP na platformie – tam zadebiutowała w połowie film “Zenek” o gwieździe disco polo Zenku Martyniuku. Od połowy września zobaczymy 11 sezonów serialu „O nie martwię się” oraz serialu „War Girls”. Kolejne według WirtualneMedia są wszystkie sezony programu „Rolnik szuka kobiety”.

Nie znamy jednak szczegółów współpracy TVP z Netflixem.

Wciąż czeka na światową i polską premierę serial „Erynie”, który został nakręcony m.in. w Żeliszowie na Dolnym Śląsku, w starym, opuszczonym kościele. W roli głównej zobaczymy Marcina Dorocińskiego. Scenariusz oparty jest na powieści Marka Krajewskiego. Serial zostanie wyemitowany najpierw na platformie amerykańskiej, potem w serwisie VOD TVP, a na końcu w kanale otwartym. Zliczonych zostanie 12 odcinków, a data premiery nie jest jeszcze znana.

W zeszłym tygodniu TVP ogłosiła, że ​​powstanie kolejny sezon programu TVP. A Marta Manowska – moderująca program – została gwiazdą. Mało tego – oprócz „Sanatorium…” jest też format „Rolnik szuka żony”, „The Voice Senior” i „Eight Fabulous”.

„Sanatorium Miłości”. O czym jest ten program?

– Program skierowany jest do osób powyżej 60 roku życia. Ten czas to chyba najpiękniejszy czas w naszym życiu (…). Zachęcam wszystkich wnuków i dzieci do zgłaszania ich do programu. Jedziemy do Ustronia na trzy tygodnie, czekamy na zabiegi, dyskoteki i intensywne dyskusje. Nie mogę się doczekać – powiedziała Marta Manowska o programie „Sanatorium Miłości”.

Celem „Sanatorium der Liebe” jest „przełamanie stereotypu myślenia o emeryturze”. Program powinien być dokumentalną opowieścią, że starość może mieć inne oblicze niż to, które znamy z życia codziennego. Emeryci mogą nadal spędzać czas na wielu zajęciach fizycznych. Mimo życia, które nie zawsze mogło być pozytywne, wciąż czeka na nią wiele niespodzianek i emocji. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić pierwszy krok i otworzyć się na nowe.

READ  „Taniec z gwiazdami” wrócił po przerwie. Kto wyszedł? Relacja z programu [4.09.2020]

źródło:: VirtualMedia

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *