Connect with us

technologia

Amazon Prime Day 2020: najlepsze oferty, jakie możesz jeszcze uzyskać

Published

on

Kurz opadł po dwóch dniach sprzedaży Amazon Prime Day 2020. Większość ofert jest zamknięta, a ceny w większości wracają do normy. Następna duża szansa na zaoszczędzenie dużych pieniędzy nadejdzie za nieco ponad miesiąc w Czarny piątek po Święcie Dziękczynienia.

Ale jeśli nie dostałeś wszystkiego, czego chciałeś w Prime Day 2020, wciąż jest kilka świetnych ofert. Niektóre są na Amazon, inne u sprzedawców detalicznych, takich jak Walmart i Best Buy. Nie potrzebujesz członkostwa Prime, aby uzyskać oszczędności na bieżącej działalności. Pomyśl o tym jako o ostatnim hurrarze Prime Day 2020.

Zanim przejdziemy do wczorajszych ofert, które są nadal dostępne, Daily Steals ma wiele do zaoferowania na Apple AirPods Pro, co jest zgodne z najlepszą ceną, jaką widzieliśmy tuż przed rozpoczęciem Prime Day. Zwykle 250 USD Przez ograniczony czas kosztują 190 USD. Wpisz kod VERGEAPRO przy kasie, aby otrzymać tę zniżkę.

Chociaż te AirPods Pro są uważane za nowe, są to modele z otwartym pudełkiem i są objęte roczną gwarancją w ramach Daily Steals. Dostarczane są w oryginalnym opakowaniu i zawierają wszystkie akcesoria. Jeśli wolisz kupić nowe pudełko od Walmart ze standardową roczną gwarancją Apple, to jest to Apple AirPods Pro to 200 USD (zwykle 250 USD).

Apple AirPods Pro

Ceny w momencie publikacji.

Możesz kupić AirPods Pro w stanie nowym / otwartym w Daily Steals za 190 USD z kodem oferty VERGEAPRO używane przy kasie.

Reszta najlepszych ofert

Zendure SuperTank

Zendure SuperTank ma wiele połączeń.
Zdjęcie: Amelia Holowaty Krales / The Verge

READ  Kompostowalne opakowanie do żywności, które nadal zapobiega wydostawaniu się tłuszczu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *