Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Amazon Polska rozpoczyna szczegółowe informacje dla sprzedawców detalicznych

Published

on

Amazon Polska zacznie działać w najbliższej przyszłości, a kupcy już mają przewagę. To początek poważnego konkursu na obecnego polskiego faworyta Allegro. Do tej pory polscy kupcy, którzy chcieli kupować od Amazona, korzystali z niemieckiej strony.

Można sobie wyobrazić nową stronę językową (polski) z nową walutą (Złoty polski) może być poważnym wyzwaniem, ale nie zapominajmy, że Amazon działa w Polsce od 2014 roku i ma już 9 lokalizacji w kraju (i buduje dziesiątą w Świebodzinie), zatrudniając ponad 18 tys. zatrudnionych na stałe pracowników. realizował zamówienia do Niemiec i pozostałych krajów UE. Polska jest prawdopodobnie najlepiej przygotowanym Amazonem, który kiedykolwiek uruchomił nową krajową witrynę i uruchomił ją od pierwszego dnia.

Powinno się okazać, że Sprzedawca Polska Centralna jest teraz dostępny jako nowa opcja kraju na koncie sprzedawcy w UE. Amazon synchronizuje Twój kwalifikujący się wybór produktów z Twoim kontem Centrum Sprzedawcy w Polsce, aby Twoje produkty były dostępne dla polskich klientów podczas uruchamiania Amazon.pl. Następnie możesz oczywiście zmienić zsynchronizowane wybory i dostosować ceny produktów.

Zobowiązania z tytułu VAT w Amazon Polska

Kiedy są zapisani Pan-European FBA i / lub Program dla Europy Środkowej Dlatego dałeś Amazonowi pozwolenie na przechowywanie Twoich zapasów w centrach realizacji zamówień Amazon w Polsce. Do wyboru produktów zsynchronizowanych na Amazon.pl doliczany jest polski podatek VAT.

Wszystkie produkty przechowywane w Amazon Fulfillment Centres w Polsce w ramach krajowego programu FBA podlegają również polskiemu podatkowi VAT.

Dowiedz się więcej o sprzedaży na Amazon.pl

Prawdopodobnie będziesz mieć pytania dotyczące uruchomienia nowej polskiej strony internetowej, aby przygotować się na to, kiedy zostanie uruchomiona dla konsumentów. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, Amazon organizuje seminarium internetowe w czwartek 18 lutego zarejestrować jeśli zamierzasz sprzedawać na Amazon.pl.

READ  Polska twierdzi, że kraje płacące za rosyjski gaz w rublach powinny zostać ukarane grzywną
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *