Connect with us

technologia

Amazon Echo Buds są teraz również urządzeniami do monitorowania kondycji

Published

on

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Amazon's Echo Buds Are Now Fitness Trackers Too

wizerunek:: Amazonka

Alexa, pokaż mi podpórkę do śledzenia kondycji.

Amazon ogłosił, że jest obsługiwany przez Alexę Echo buds Wkrótce otrzymamy wsparcie dla śledzenia danych związanych z treningami użytkowników. Wykonując w nadchodzących dniachUżytkownicy mogą polecić asystentowi głosowemu polecenie „Alexa, rozpocznij mój trening”, a pąki zaczną śledzić dane dotyczące spalonych kalorii, przebytego dystansu i tempa. Według TechCrunchPolecenia obejmują również możliwość nakazania Alexie, aby przerwała trening, wstrzymała spacer lub bieg, lub wskazała, jak daleko biegałeś lub biegałeś oraz tempo treningu.

CNBC zgłoszone Użytkownicy Echo Buds mogą aktywować tę funkcję w swojej aplikacji Alexa, wybierając Utwórz profil treningu z Treningi Menu pod Ustawienia konta. Użytkownicy mogą następnie przeglądać dane swoich Buds, przechodząc do swoich urządzeń w aplikacji Alexa. Wybierz Echo Buds z Echo i Alexa Opcja i wybór Treningi.

Możliwość śledzenia danych fitness za pomocą pary wkładek dousznych, które znacznie podcinają produkty innych gigantów technologii fitness, takich jak Apple, z pewnością brzmi zachęcająco – w momencie pisania tego tekstu Echo Buds na Amazon został obniżony do zaledwie 80 USD (ze 130 USD) . Na przykład znacznie poniżej ceny pary AirPods lub AirPods Pro. To może sprawić, że Amazon Buds to pestka dla osób, które chcą czerpać korzyści z monitorowania kondycji bez utraty setek dolarów na parę.

Ale Amazon nie zwrócił też uwagi, że zastanawiał się nad tym całym przestawieniem się na fitness na długo przed pociągnięciem za spust innych produktów fitness. Firma niedawno zadebiutowała Amazon Haloktórego „narzędzie do składu ciała” wykorzystuje Twój własny smartfon do śledzenia procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, którą użytkownik może następnie dostosować, aby zobaczyć, jak może wyglądać osobiście, mając mniej lub więcej tego składnika. Yikes. Należy stwierdzić, że skanowanie ciała nie daje ogólnego obrazu Twojego zdrowia iz pewnością nie należy jej używać zamiast rozmowy z lekarzem w celu ustalenia, co jest najlepsze dla ogólnego stanu zdrowia.

Pąki wydają się w większości nieszkodliwe. Jednak biorąc pod uwagę wątpliwe ogólne podejście Amazona do sprawności i zdrowia, warto zadać sobie pytanie, czy ma sens kupowanie w ekosystemie fitness Amazona, czy też oszczędzanie Pragnienie czegoś, co trochę mniej się wzdryga.

READ  Google ogłasza największe w historii automatyczne rozszerzenie Androida
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *