Connect with us

technologia

Alienware świętuje 25. rocznicę z przeprojektowanym flagowym komputerem stacjonarnym do gier

Published

on

Alienware rozpoczęła działalność w garażu w pobliżu Miami 25 lat temu, a marka Dell świętuje swoje przełomowe urodziny dzięki stylowemu komputerowi do gier. Najnowszy System zorzy polarnej ma przeprojektowaną obudowę z dodatkową przestrzenią wewnętrzną i wydajniejszym przepływem powietrza oraz powinna pracować ciszej.

Podwozie Open-Air Legend 2.0 zwiększa objętość wnętrza o 50 procent w porównaniu z Aurora R12 lub R10 bez większych zmian w ogólnym rozmiarze maszyny, mówi Alienware. Nie potrzebujesz narzędzia do otwierania powłoki, więc łatwiej jest uzyskać dostęp do komponentów. Dostępny jest opcjonalny przezroczysty panel boczny, dzięki czemu możesz zajrzeć do środka i zobaczyć podświetloną płytę główną z maksymalnie ośmioma strefami oświetlenia AlienFX. Ponadto Alienware oferuje również opcjonalną osłonę kabla magnetycznego, aby utrzymać porządek z tyłu systemu.

Alienware

W ramach przeprojektowania Alienware skupiło się na poprawie przepływu powietrza. Każdy system ma dwa wentylatory 120 mm, wlot i wylot. W zależności od konfiguracji Alienware może mieć jeden lub dwa dodatkowe wentylatory: najpierw drugi wlot, a w razie potrzeby górny wylot. Ponieważ jest to system Aurora, istnieją oczywiście również opcje chłodzenia cieczą.

Według Alienware, oprócz chłodzenia systemu podczas grania w gry przy maksymalnych ustawieniach, wentylatory mogą wyciszyć komputer. W porównaniu z systemem poprzedniej generacji, nowa Aurora jest do 16% cichsza w trybie bezczynności i do 9% cichsza podczas zadań intensywnie korzystających z procesora. Komputer może generować do 15 procent mniej hałasu podczas przetaktowywania. Ponadto komputer PC oferuje, według Alienware, o pięć procent wyższą wydajność graficzną w porównaniu z Aurora R12.

Istnieją dwie opcje kolorystyczne Aurory: Lunar Light i Dark Side of the Moon. Innymi słowy, biały i czarny. Alienware ogłosi więcej szczegółów na temat specyfikacji, cen i dostępności jesienią tego roku.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję niezależnie od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  50 USD zniżki na Pixel 5, 150 USD na Google Home Max i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *