Connect with us

Sport

Zmniejszenie liczby przypadków COVID-19 w domach opieki w hrabstwie Mahoning | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Domy opieki i placówki opieki w hrabstwie Mahoning odnotowały w tym tygodniu gwałtowny spadek liczby przypadków COVID-19, z 56 przypadków w zeszłym tygodniu do 35 w tym tygodniu.

Ale liczba przypadków podwoiła się z 11 do 22 w prywatnym więzieniu Youngstown, Northeast Ohio Correctional Center.

Według Departamentu Zdrowia Ohio w tym tygodniu nie było dodatkowych zgonów związanych z COVID-19 w żadnym z domów opieki i innych placówek opieki długoterminowej w Mahoning Valley.

Żadna placówka opieki długoterminowej w hrabstwie Mahoning nie ma w tym tygodniu dużej liczby przypadków. W zeszłym tygodniu Briarfield w Ashley Circle Nursing Home w Austintown miał 10 przypadków pacjentów i personelu, ale w tym tygodniu liczba spadła do trzech (dwa przypadki pacjentów i jeden przypadek personelu).

Dom opieki w Hampton Woods Nursing Centre w Polsce miał osiem przypadków z pacjentami i personelem w zeszłym tygodniu, ale tylko jeden przypadek w tym tygodniu. Największa liczba w tym tygodniu znajduje się w placówce opieki w Inn at Poland Way w Polsce, która obejmuje jeden przypadek pacjenta i trzy przypadki personelu.

Liczba przypadków w placówkach Columbiana County w tym tygodniu pozostała na tym samym wysokim poziomie, co w zeszłym tygodniu – 19 przypadków zarówno u pacjentów, jak i personelu, w tym 14 przypadków w placówce opieki w East Liverpool, co sugeruje, że liczby te nie mogą być przekazywane przez Ministerstwo Stanu Ohio. Zdrowie.

Według danych przekazanych państwu, w tym tygodniu w domach opieki i placówkach opieki społecznej w Trumbull County było pięć przypadków personelu i nie było żadnych przypadków pacjentów. To wzrost o trzy przypadki COVID-19 z zeszłego tygodnia, ponieważ trzy obiekty zostały ponownie wymienione w tym tygodniu po tym, jak nie miały żadnego w zeszłym tygodniu.

W tym tygodniu wśród domów opieki jest 609 przypadków pacjentów i 660 przypadków personelu. W zeszłym tygodniu odnotowano 574 przypadki pacjentów i 740 przypadków personelu.

READ  Podsumowanie ATP: Diego Schwartzman przybywa do dystryktu Cordoba | Sporty

Liczba przypadków wirusa w Northeast Ohio Correctional Center w Youngstown utrzymała się w tym tygodniu na poziomie siedmiu, wszyscy wśród personelu. A liczba przypadków w zakładzie karnym Trumbull w Leavittsburgu utrzymała się na poziomie sześciu, ale teraz jest to trzech pracowników i trzech więźniów zamiast trzech pracowników i trzech osadzonych w zeszłym tygodniu.

Obecnie wśród więzień ogólnokrajowych są 102 przypadki personelu COVID-19 i 53 przypadki zatrzymanych. W zeszłym tygodniu było 101 spraw personalnych i 64 sprawy więźniów.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.