Connect with us

technologia

Aktualizacja No Man Sky 4.0 będzie „w pełni skoncentrowana” na premierze Nintendo Switch

Published

on

Aktualizacja No Man Sky 4.0 będzie „w pełni skoncentrowana” na premierze Nintendo Switch
Obraz: Witam gry

Jednym z wielu tytułów, które pojawią się na Nintendo Switch w przyszłym miesiącu, jest ambitna kosmiczna epopeja Niebo nikogo.

Wydanie gry zbiega się z aktualizacją 4.0, a jeśli zastanawiasz się, co jeszcze może zostać zawarte, wersja dla Switcha wydaje się być „centrum” następnej aktualizacji gry. Założyciel Hello Games Sean Murray wyjaśnił to w serii tweetów:

„No Man’s Sky Switch ukaże się 7 października – to naprawdę niedługo. Switch to nasze kolejne duże wydanie i oznacza moment przejścia No Man’s Sky do wersji 4.0. Switch to dla nas prawdziwa praca z miłości, a cały zespół jest w pełni skoncentrowany na dostarczaniu tego cudu techniki

„2022 był już jednym z naszych najbardziej pracowitych lat z Outlaws, Steam Deck, Sentinels, Switch, Mac OS, Leviathan, Expeditions i nie tylko. Głównym celem 4.0 jest wydanie Switcha, okazja do wprowadzenia nowej grupy graczy do naszej przyjaznej społeczności. Więcej nadejdzie.”

Gdy gra zostanie uruchomiona na Switchu, gracze Nintendo mogą tego doświadczyć nowa aktualizacja wytrzymałości – Dodaj do gry zupełnie nowy poziom personalizacji – od remontu frachtowca po interaktywnych członków załogi.

Jedyną rzeczą, za którą gracze Switch będą tęsknić, jest tryb wieloosobowy, a oficjalna strona z grami wspomina, jak to zrobić No Man’s Sky Switch Edition będzie grą dla jednego gracza Na początku.

Czy w przyszłym miesiącu wzbijesz się w przestworza w No Man’s Sky? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Deepfałszowania wyborów na Słowacji pokazują, że sztuczna inteligencja stanowi zagrożenie dla demokracji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *